Provinciale Clubmatch  Overijsel

 Georganiseerd door Kringgroep DWS'55 Overdinkel  11 - 03 - 2018

 

Alle Foto's Klik hier

 

STOCKHAAR

GEBRACHSHUNDEKLASSE RüDEN - Richter M. van Dorssen

V1 Figo von der Werther-Mühle IPO3 KKl / WT. 25-10-2014 / SZ 2309654 / E. Arthur Raab, Werther Postweg 7, D-46395 Bocholt

V2 Felix van de Lentfert Hoeve IPO1 KKl / WT. 06-03-2014 / NHSB 2956770 / E. Rene Schuttenbeld, Putmancramerstraat 1a, Enter

V3 Storm von Hamyar IPO2 KKl / WT. 15-04-2015 / NHSB 3001510 / E. R. Rossenally, Estafetteweg 95, 2807 BL Gouda

ZG1 Quando vom Reichberg IPO3 KKl / WT. 07-03-2012 / NHSB 3038672 / E. Patrick Krewinkel, Heerenweg 239a, 6414 AH Heerlen

ZG2 Eddy / WT. 14-06-2014 / NHSB 2970084 / E. K.A. van Geemen, Tullekenweg 15, 6961 EM Eeerbeek

 

GEBRACHSHUNDEKLASSE HüNDINNEN - Richter H. Scheerer

V1 Jena vom Lärchenhain IPO1 KKl / WT. 08-08-2015 / SZ 2317768 / E. Alida Boonstra, NL-Nieuw-Buinen & Vincent Buss, D-Bohmte

V2 Tarah von Athaba IPO2 KKl / WT. 22-03-2014 / SZ 2307077 / E. Thorsten Hellmer, D-Ohne & Edith Zielinski, Pohlweg 30, D-Raesfeld

V3 Cailin v.d. Lentfert Hoeve IPO2 KKl / WT. 30-06-2013 / NHSB 2929606 / E. Jan Lentfert, Invalsweg 18, Overdinkel & Ilona Sanders

V4 Unna vom Lärchenhain IPO1 KKl / WT. 14-11-2012 / NHSB 3008658 / E. A.V.G. Middelkamp, Schoolstraat 8, Nijverdal & W. Willemsen

V5 Anna Boghaus SVV1 KKl / WT. 07-06-2014 / JR 745390 / E. Lubos Matuskovic, Sladkovicova ul. 1.022, 024 01 Kysucke Nove Mesto

ZG1 Yentel v.d. Wolferskroon IPO1 / WT. 12-12-2015 / NHSB 3026954 / E. Nelia Alma, Solweg 7, 8381BJ Vledder

G1 Athina vom Haus Burmeister IPO1 KKl / WT. 13-10-2011 / SZ 2272863 / E. Uwe Feldmann, Wegbornstrasse 7, D-34630 Gilsterberg

 

OFFENE KLASSE RüDEN - Richter P. Nefs

SG1 Wodan van de Berkthoeve / WT. 02-09-2014 / NHSB 29978170 / E. J.R. Tiemissen, Gemeintje 3, 5396 PJ Lithoijen

G1 Yukon van de Wolferskroon / WT. 12-12-2015 / NHSB 3026949 / E. Bennie Wenting, Julianastraat 12, 6981 EP Doesburg

 

OFFENE KLASSE HüNDINNEN - Richter P. Nefs

SG1 Joy vom Haus Katsboghte VZH / WT. 14-12-2014 / NHSB 2983098 / E. Caspar Woolthuis, St. Jorisstraat 14, 5211 HB ‘s-Hertogenbosch

G1 Crease v.h. Burgerbosch Oase VZH / 20-12-2014 / NHSB 2989555 / E. H.M.W. Verhaaf, Watervogel 16, 6988 CB Lathum

G2 Happy van Kimbleshome UV VZH / WT. 22-02-2015 / NHSB 2995443 / E. J.J. Eggink, Heralaan 80, 7321 DM Apeldoorn

 

JUNGHUNDKLASSE RüDEN - Richter P. Nefs

SG1 Spencer di Casa Massarelli IPO3 / WT. 16-03-2016 / Roi 16/ 68982 / Libero Massarelli, Via C. Quaglia 23, 05021 Acquasparta

SG2 Aron van de Donkere Velden VZH / WT. 29-04-2016 / NHSB 3042251 / E. A.H. van Malsen, Woerd 4, 4012 BZ Kerk-Avezaath

G1 Ivar v.h. Burgerbosch Oase VZH / WT. 10-05-2016 / NHSB 3044363 / E. H.M.W. Verhaaf, Watervogel 16, 6988 CB Lathum

 

JUNGHUNDKLASSE HüNDINNEN - Richter P. Nefs

SG1 Rosy di Terra Scura IPO2 KKl / WT. 20-04-2016 / ROI 16/102327 / E. V.Pierri, I-Salerno & Marita v.Hout-Kallas, B-Brecht

SG2 Kelcey van de Lentfert Hoeve / WT. 05-07-2016 / NHSB 3050493 / E. Jan Lentfert, Invalsweg 18, 7586 RC Overdinkel & Karel Teunissen

SG3 Milana aus Famke’s Zauberwald / WT. 23-04-2016 / NHSB 3042485 / E. Olav Ihrens, Provincialeweg west 29, Haastrecht

SG4 Alex v.d. Berkthoeve / WT. 29-06-2016 / NHSB 3050187 / E. Vera Raijmakers & Rinus Raijmakers, Verhagenstraat 15, 7515 BL Lierop

 

JUGENDKLASSE RüDEN - Richter M. van Dorssen

SG1 Bianco vom Pendler / WT. 01-01-2017 / Wolfgang Meinen, E. Achterweg 3a, D-26624 Neu Wiegboldsbur

SG2 Olymp vom Lärchenhain / WT. 07-10-2016 / SZ 2330484 / E. Vincent Buss, D-Bohmte & Wolfgang Willemsen, D-Bocholt

SG3 Quanto vom Rumbachtal / WT. 27-12-2016 / SZ 2332007 / E. Heinz Borgards, Pohlweg 30, D-46348 Raesfeld

SG4 Ulkan v. Liedehof / WT. 30-12-2016 / NHSB 3068194 / E. Arthur Raab, Werther Postweg 7, D-46395 Bocholt

SG5 Lloyd van de Lentfert Hoeve / WT. 05-11-2016 / NHSB 3063085 / Renee Geertsma-Edam, Erve Boerrichter 21, 7577 NN Oldenzaal

SG6 Leroy van de Lentfert Hoeve / WT. 05-11-2016 / NHSB 3063086 / E. W. Achterhuis-Bos, De Lange Slagen 39, 8131 DP Wijhe

G1 Dander van de Gelderse Poort / WT. 09-11-2016 / NHSB 3062793 / K. Mosselman, Konijnenweg 41, 6823 KX Arnhem

G2 Black United's (INT) Dyson / WT. 27-05-2017 / SZ 2336957 / Patrick Stegemann, Nachtigallenweg 4, D-48432 Rheine

 

JUGENDKLASSE HüNDINNEN - Richter H. Scheerer

SG1 Margit du val D’Anzin / WT. 06-10-2016 / LOF709320/0 / E. Eric Trentenaere, F-78440 Fontenay st. Pere&Yvonne Schneider

SG2 Maus v. Tweelerland / WT. 26-12-2016 / NHSB 3069011 / E. E. Drent, Noorderstraat 325, 9611 AJ Sappemeer & S. van der Kolk

SG3 Alva vom Westerwieher-Land / WT. 07-03-2017 / SZ 2334471 / E. Max Niermann, D-3397 Rietberg / H: Jens Lauströer

SG4 Ghita di Casa Massarelli / WT. 26-02-2017 / Roi 17/ 72252 / E. A. Massarelli & J. Seyen & Y. Verschoor

SG5 Luna van de Lentfert Hoeve / WT. 05-11-2016 / NHSB 3063090 / E. Jan Lentfert, Invalsweg 18, 7586 RC Overdinkel & Hans Schuurman

SG6 Lizzy van de Lentfert Hoeve / WT. 05-11-2016 / NHSB 3063088 / E. E.W. Schaap, Heralaan 30, 7534 HA Enschede

SG7 Happy v Harbaja Hof / WT. 20-02-2017 / NHSB 3072554 / E. B. Hartelman, Pausendijk 3A, 7025 CC Halle

G1 Quixi von der tiefen Quelle / WT. 21-11-2016 / SZ 2330860 / Heike Wessling, Berlinerstrasse 17, D-48683 Ahaus

 

PUBERKLASSE RüDEN - Richter M. van Dorssen

VV1 Xabo v.d. Zomerdijkslanden / WT. 14-05-2017 / NHSB 3083538 / E. Janny Krabbe-IJzerman, Zwartsluis & Edwin Mast, Hallum

VV2 Black United's (INT) Drago / WT. 27-05-2017 / ZS 2336955 / E. Sabrina Menghi., 21 Rüe de la Roche, 1918 Luxemburg

 

PUBERKLASSE HüNDINNEN - Richter H. Scheerer

VV1 Ahri von der Ostfriesischen Thingstätte / WT. 22-04-2017 / SZ 2336738 / E. Wolfgang Meinen & Groel Birgit, D-66851 Mittelbrunn

VV2 Gora vom Verler Leben / WT. 12-03-2017 / SZ 2334682 / E. Jens Lauströer, Bleiweg 8, D-33415 Verl / H: Lea Niermann

VV3 Alia / WT. 18-04-2017 ROI 17/102667 / A. en M. Phoelich & K. Kiberlee, Reekstraat 16, 6641 KK Beuningen

VV4 Whillow von Hamyar / WT. 25-03-2017 / NHSB 3076849 / E. R. Rossenally, Estafetteweg 95, 2807BL Gouda

VV5 Sharon-Ronda van de Wellehoek / WT. 14-03-2017 / NHSB 3075419 / Klaas van der Meer, Tussendiepen 9, 9206 AA Drachten

V1 Black United's (INT) Dakota / WT. 27-05-2017 / SZ 2336958 / E. Tanja Feldmann-Ohst, Wegbornstrasse 7, D-34630 Gilserberg

 

PUPPYKLASSE RüDEN - Richter M. van Dorssen

VV1 Marlo vom Haus Tchorz / WT. 26-06-2017 / 30794/vll/17 / E. Peter Meurer (D)

VV2 Natz v. Tweelerland / WT 27-06-2017 / NHSB 3090319 / E. E. Drent, Noorderstraat 325, 9611 AJ Sappemeer & S. van der Kolk

VV3 Gunny von Arlett / WT. 30-06-2017 / E. Heiderose Tews, Kappenberg 31, D- 46539 Dinslaken

 

PUPPYKLASSE HüNDINNEN - Richter H. Scheerer

VV1 Quessie van 't Aardshof / WT. 22-07-2017 / Losh 1257323 / E. J. Seyen, B-Geel & Y. Verschoor

VV2 Naomi v. Tweelerland / WT. 27-06-2017 / NHSB 3090321 / E. E. Drent, Noorderstraat 325, 9611 AJ Sappemeer & S. van der Kolk

 

BABYKLASSE RüDEN - Richter M. van Dorssen

VV1 Ramses vom Lärchenhain / WT 03-10-2017 / SZ 2340549 / E. Vincent Buss, D-Bohmte & Eckhard Brickwedde

VV2 Revenge Di Casa Beggiato / WT. 15-09-2017 / ROI-17/188332 / E. J.Roumans, Tulpenstraat 42, B-3630 Maasmechelen

 

BABYKLASSE HüNDINNEN - Richter H. Scheerer

VV1 Indra aus Famke’s Zauberwald / WT. 26-10-2017 / NHSB / E. Marion Hendriks-van Bemmel, Past. Slingerstr.25, 6987 AN Giesbeek

VV2 Thica vom Haus Lacherom / WT. 01-10-2017 / NHSB 3098325 / E. Els Rozendom, Banisweg 24, 7462 HZ Rijssen

 

LANG STOCKHAAR

GEBRACHSHUNDEKLASSE RüDEN - Richter P. Nefs

SG1 Tarco von der Salztal-Höhe IPO3 KKl / WT. 27-09-2011 / SZ 2272255 / E. Uwe Feldmann, Wegbornstrasse 7, D-34630 Gilserberg

SG2 Draco von der Nibelungenburg IPO3 (FCI) / WT. 15-10-11 / SZ 2272969 / E. Engelien Heutink-van Wijk & Roy Heutink, D- Ochtrup

 

GEBRACHSHUNDEKLASSE HüNDINNEN - Richter P. Nefs

V1 Daizy v. Ayla’s Aura IPO3 / WT. 14-07-2014 / NHSB 2973082 / E. Mrs. S.A. Dooley, 23 Danes Drive, ME12 4AJ UK-Kent

V2 Iliana De Orse Mak Flai BH AD IPO3 KKl / WT. 29-09-2013 / RKF 3921107 / E. A. Phoelich&Megan Streussnig, Beuningen

SG1 Cara Schwarze Einigkeit IPO1 KKl / WT. 23-02-2013 / SZ 2290255 / E. Engelien Heutink-van Wijk & Roy Heutink,D-48607 Ochtrup

 

OFFENE KLASSE RüDEN - Richter P. Nefs

SG1 Inko vom Holtkämper See / WT. 12-10-2014 / NHSB 2309081 / E. H. Damen, oude Tilburgsebaan 16, 5133 BE Riel

 

JUGENDKLASSE HüNDINNEN - Richter P. Nefs

SG1 Apachi von Arlett / WT. 15-11-2016 / SZ 2331695 / E. Jürgen Scheffer, D-Straelen

SG2 Flow vom Haus Hagendoorn / WT. 18-02-2017 / NHSB 3072291 / E. Marjolein Broekman, Kruissteenweg 6, 7642 VV Wierden

G1 Brandy vom Weiner Drachen (INT) / WT. 30-03-2017 / SZ L1144 / E. Roy Heutink, D-48607 Ochtrup & Engelien Heutink-van Wijk

Ung Samanta z Kraje Karla IV / WT. 22-01-2017 / Cmku/DS/106042/17 / E. Uwe Feldmann, Wegbornstraße 7, D-34630 Gilserberg

 

PUBERKLASSE HüNDINNEN - Richter P. Nefs

B Britt vom Weiner Drachen (INT) / WT. 30-03-2017 / SZ L1145 / Roy Heutink, Weiner 111, D-48607 Ochtrup

 

PUPPYKLASSE RüDEN - Richter P. Nefs

VV1 Buddy v.d Alameas Hoeve / WT. 10-09-2017 / NHSB 3095502 / E. Rene Schuttenbeld, Putmancramerstraat 1a, 7468 BG Enter

VV2 Varon von Osterberger-Tal / WT. 12-07-2017 / SZ 2337784 / E. Roelf Langenhof, Kartelaarsweg 9, 7468 RZ Enter

 

PUPPYKLASSE HüNDINNEN - Richter P. Nefs

VV1 Dunja vom roten Diego / WT. 10-07-2017 / SZ-L 1334 / E. Robert Böske, Schlichtenmoor 33, D-49681 Garrel & Ernst Arneman

VV2 Ocean von der Zenteiche / WT. 29-08-2017 / SZ 2339269 / E. A. Phoelich & M. Streussnig, Reekstraat 16, 6641 KK Beuningen

VV3 Blaize van de Almeashoeve / WT. 10-09-2017 / NHSB 3095505 / E. S. Oud, Veldkamp 208, 7586 GP Overdinkel

 

Terug