Tentoonstelling Rijkevorsel 30 - 09 - 2018

kringgroep het Looi

Foto's

Baby teven (3-6m) Stokhaar - Richter: Scharschmidt Norbert

VB Ricca vom Marketal G. Verheyen 1 Veneze Toro x Juwika Galaxy 4/04/2018 & V. Dufraing

VB 2 Rani vom haus Trendy Costa Fabare Bohemia x Mona von Santamar 10/04/2018 Bart Peeters

VB 3 Magic v.d. Tempelhoeve Kaspar von Tronje x Altea vom Aussenen Black 29/05/2018 A. Phoelich & M. Phoelich

Baby teven (3-6m) Langstokhaar - Richter: Scharschmidt Norbert

VB 1 Endrefalva Maruscha Ian vom Kleinen Zauberberg x Endrefalva Germanika 25/04/2018 A. Phoelich & E. Ljutow

VB 2 Elles vom Haus Jera Zitan vom Repitition x Honey von Turia Drimas 15/04/2018 C. van der Elst & Y. Timman

Baby reuen (3-6m) Stokhaar - Richter: Prall Jochen

VB 1 Remo vom Marketal Veneze Toro x Juwika Galaxy 4/04/2018 G. Verheyen & V. Dufraing

VB 2 Rico von Haus Trendy Costa Fabare Bohemia x Mona von Santamar 10/04/2018 Paul Sels

VB 3 Recksy von Muikenshof Veneze Toro x Kity Black Runner 23/04/2018 E. Dekeyser & W. Kanphai

VB 4 Ramses Mont d’Osiris Jakito vom Kleinen Holzweg x Maeva Mont d’Osiris 25/04/2018 Georges Dewael

VB 5 Obelix de Quezac Mïky du Clos de la Gloriette x Gwen de Quezac 24/04/2018 Lhuillier - Farcy

VB 6 Rokkie vom Oostweg Nino van huis van sallandstreek x Nell vom Oostweg 4/06/2018 Ann Storms

VB 7 O'Rex du Val d'Anzin Porto du Parc a Mitrailles x Jazz du Val d'Anzin 25/05/2018 Olivier Poumay

B 1 Risico von der Daelenberghütte Denver von Pentavita x Olily de la Cité Haika 21/06/2018 Jenzy de Cock

Baby reuen (3-6m) Langstokhaar - Richter: Prall Jochen

VB 1 Epke vom Haus Jera Zitan vom Repitition x Honey von Turia Drimas 15/04/2018 G. Timman

Pups teven (6-9m) Stokhaar - Richter: Scharschmidt Norbert

VB 1 Ruby vom Haus Acker Groovy Di Casa Massarelli x Yoy vom Lübzer Eldetal 3/01/2018 C. van Acker & G. Blommaert

VB 2 Abby vom Haus Massi Benno vom Mahlstein x Tami vom Gilkauertal 19/03/2018 Michael Kautz

VB 3 Romy vom Haus Acker Groovy di Casa Massarelli x Yoy vom Lübzer Eldetal 3/01/2018 C. van Acker & G. Blommaert

Pups teven (6-9m) Langstokhaar - Richter: Scharschmidt Norbert

VB 1 Raysha vom Haus Dejali Fantom Team Ulmental x Finny vom Haus Gleissner 5/02/2018 Claudine Beindorff

Pups reuen (6-9m) Langstokhaar - Richter: Prall Jochen

VB 1 Aurelius vom Haus Massi Benno vom Mahlstein x Tami vom Gilkauertal 19/03/2018 Babrak Sarem

VB 2 Mylo v. Huize Bardusa Fantom Team Ulmental x Jill v. Huize Bardusa 17/02/2018 Natasja Bracke - de Roover

B 1 Sargon vom Lappwald Perro von der Schwarzen Natter x Ninja vom Lappwald 3/03/2018 Francine de kort

Jeugd teven (9-18m) Stokhaar - Richter: Scharschmidt Norbert

SG 1 Alia Vasto Della Valle D’Itria x Alba 18/04/2017 A. Phoelich & M. Phoelich

SG 2 Nike v.h. Spienolahof Marlo vom Baccara x Clea vom Winnloh 17/04/2017 J.M.A. Welten

SG 3 Quina du Manoir de Sissi Nelson du Manoir de Sissi x Milla v. Kairisum 28/09/2017 Martiniello Di Vincenzo

SG 4 Nalou vom haus Thalie Lewis vom Haus Thalie x Lolita vom Haus Thalie 10/04/2017 Pascale Tiger

SG 5 Quella vom Yarek Maylo vom Tiroler Unterland x Ninon Mont des Noirfeux 29/11/2017 Olivier Poumay

SG 6 Quira de l' Eau qui Dort Veneze Toro x Kiwi du Parc à Mitraille 27/09/2017 Sylvie Haag

SG 7 Quebbel van de Gulderij Jeff vom Weißeritztal x Hippie van de Gulderij 10/04/2017 W. Peeters & A. Willems

G 1 Qali vom Falkay's hof Pike del Lupo Nero x Kaya vom haus Bérendorf 19/06/2017 Jurgen Wolfs

Jeugd teven (9-18m) Langstokhaar - Richter: Scharschmidt Norbert

SG 1 Hayly v.d. Tempelhoeve Juwika Inferno x Iliana de Orse Mak Flai 6/05/2017 A. Phoelich & M. Phoelich

SG 2 Quenza Mont des Noirfeux Vood del Seprio x Nikita vom Kairisum 17/05/2017 Raoul Dejardin

SG 3 Qonfession von Scents Haus Leo von der Zenteiche x Juwika Demure 21/12/2017 A. Delmotte & A. van Thielen

SG 4 Quendra Schloss Berendorf Paxs Schloss Berendorf x Priska vom Haus Berendorf 12/10/2017 Wim Claeys

Jeugd reuen (9-18m) Stokhaar - Richter: Prall Jochen

SG 1 Django v. Team Panoniansee Kaspar von Tronje x Elipsa v. Panoniansee 25/07/2017 Marita Kallas

SG 2 Vincent-Vega vom toten Niersarm Figo von der Werther-Mühle x Tamy von Heveling 26/06/2017 Ralf Peters

SG 3 Quyego de la Béatitude Lando Mont d’Osiris x Naya du Manoir de Sissi 18/05/2017 Véronique Jorion

SG 4 Vigos vom st.-Michaels-Berg Pepe vom Bördetal x Praga von St.-M%ichaels-Berg 5/06/2017 Caeyman Gunther

SG 5 Quint van de Gulderij Jeff vom Weißeritztal x Hippie van de Gulderij 10/04/2017 Emiel Dilen

Jeugd reuen (9-18m) Langstokhaar - Richter: Prall Jochen

SG Quatro des Coteaux d'Aaz 1 Gavin vom Hasenborn x Kara vom Glockenhaus 10/05/2017 Jean-Luc Marcours

SG 2 Querco des coteaux d’Aaz Gavin vom Hasenborn x Kara vom Glockenhaus 10/05/2017 Alain Vervecken

SG 3 Qito Schloss Berendorf Paxs Schloss Berendorf x Priska Vom Haus Berendorf 12/10/2017 Lindsay Janssens

SG 4 Leroy Luca v. Huize Bardusa Fantom Team Ulmental x Gaya v. Huize Bardusa 28/09/2017 P. Schipper

Open teven (+15m) Stokhaar - Richter: Scharschmidt Norbert

SG 1 Marijuana du Clos de la Gloriette Benno vom Mahlstein x Lathalie du Clos de la Gloriette Ipo 26/09/2016 Kyllian Farcy

SG 2 Priska Mont d’Osiris Faust vom Hulsbach x Jaska Mont d’Osiris 15/08/2016 Mathy Raphael

SG 3 Olivia vom Haus Acker Juwika Destroyer x Tina von der Kanisfluh 12/07/2015 George Blommaert

SG 4 Shanto's Hanka Liroy vom Rumbachtal x Shanto’s Anka 8/12/2016 C. Stevens

Open teven (+15m) Langstokhaar - Richter: Scharschmidt Norbert

SG 1 Kenzi v. Huize Bardusa Gavin vom Hasenborn x Gaya v. Huize Bardusa 10/08/2016 Natasja Bracke - de Roover

Open reuen (+15m) Stokhaar - Richter: Prall Jochen

SG 1 Mïky du Clos de la Gloriette Benno vom Mahlstein x Lathalie du Clos de la Gloriette 26/09/2016 Kyllian Farcy

Open reuen (+15m) Langstokhaar - Richter: Prall Jochen

SG 1 Pimec von Muikenshof Zasko vom Kuckucksland x Kity Black Runner 25/09/2016 E. Dekeyser & W. Kanphai

SG 2 Peakay von Muikenshof Hugh von Eichenplatz x Kaila von Muikenshof 11/04/2016 Jean-Luc Marcours

Tussen teven (18-24m) Stokhaar - Richter: Scharschmidt Norbert

SG 1 Perlah Mont d’Osiris* Faust vom Hulsbach x Mira von Dragalevtzi 5/12/2016 Mathy Raphael

SG 2 Donja Fauny von der Hagenmühle x Bayla v.d. Wiersdijk 23/12/2016 Erika 't Lam

Tussen reuen (18-24m) Stokhaar - Richter: Prall Jochen

SG 1 Qai vom Estherlager Figo von der Werther-Mühle x Cleo von der Brucknerallee 8/03/2017 J. Brouwers & L. Haan

SG 2 Einstein vom Treuenbrietzener LandGondor von Regina Pacis x Xenja vom Treuenbrietzner Land 23/01/2017 Babrak Sarem

SG 3 Wax van het Boombos Leo von der Zenteiche x Falke van het Boombos 25/02/2017 Jack van Meer

G 1 Pyke Van Osila's hof Osca di casa Nosella x Loe v.d. Dealenberghütte 23/12/2016 Johnny Saman

Gebruiks teven (+24m) Stokhaar - Richter: Scharschmidt Norbert

V 1 Bianca vom Rednex Land* Luger vom Aspenhaus x Ludowica v. Rednex 12/02/2015 Ralf Peters

V 2 Esther von der Brucknerallee* Fred vom Rumbachtal x Clea vom Königsadler 2/11/2014 Ralf Peters

V 3 Clea vom Winnloh* Pacco vom Langenbungert x Danja vom Winnloh 6/08/2014 J.M.A. Welten

V 4 Paris du Parc à Mitrailles* Zasko vom Kuckucksland x Quanta-Opal du Parc à Mitrailles 27/09/2016 Thierry Beaujean

Gebruiks teven (+24m) Langstokhaar - Richter: Scharschmidt Norbert

V 1 Jill v. Huize Bardusa* Bellamie v. Praester-Land x Gaya v. Huize Bardusa 30/12/2014 P. Schipper

V 2 Megas zur Wachter Muhle* Gangster Team Arlett x Xtra Dongmiran 1/07/2013 M.P.H. Kessen

V 3 Maya von Santamar* Ballack von der Brucknerallee x Yanka von der Zenteiche 30/09/2013 Raoul Martens

Gebruiks reuen (+24m) Stokhaar - Richter: Prall Jochen

V 1 Veneze Toro* Gary vom Huhnegrab x Veneze Ellie 31/07/2015 Wim van Bavel

V 2 Costa Fabare Bohemia* Groovy di Casa Massarelli x Nirwanna Fabare Bohemia 12/12/2015 Karina Pedersen

V 3 Pirlo vom Team Hühnegrab* Indro vom Hühnegrab x Dany vom Hühnegrab 15/09/2015 J. Knapen- N. Reynders

V 4 Wincent vom Gilkauertal* Etoo aus Wattenscheid x Tami vom Gilkauertal 9/09/2014 Michael Kautz

V 5 Juwika Frisko* Leo von der Zenteiche x Ungana von der Rieser Perle 1/05/2013 Sam Lingier

V 6 Jarco vom Haus Thalie* Leo von der Zenteiche x Fara vom Haus Thalie 12/09/2014 M. van Oerle & B. Raats

Gebruiks reuen (+24m) Langstokhaar - Richter: Prall Jochen

V 1 Juwika Inferno* Leo von der Zenteiche x Juwika Demure 28/09/2014 A. Delmotte & A. van Thielen

V 2 Apollo-Destroyer v.d. Ybajo Hoeve* Juwika Destroyer x Cleo-Opal v.d. Ybajo Hoeve 12/12/2014 Jacques Knockaert

V 3 Nalco Mont d'Osiris* Kheops Mont d'Osiris x Gioia Mont d'Osiris 6/12/2014 Raoul Dejardin

 

Terug