WUSV   2018

te Diest

Foto's  Lottrekking

Foto's Vrijdag

Foto's Zaterdag

Foto's Zondag

Foto's Huldiging

Reuen

PL lotnr Catnr. Deelnemer Hond A B C Tot. note pnt Lei. Schau pnt. Sh Pnt tot
1 49 BEL 02 Ronny Van den Berghe Korky vom Barbatus 100 94 98 292 V 1 4 2 3
2 39 AUT 01 Katrin Renner Inuk vom Weinbergblick 94 88 90 272 SG 7 7 5 12
3 52 ITA 02 Angelo Taddei Inco Satoris 95 91 96 282 SG 2 16 12 14
4 38 CZE 01 Horejsi Jana Red Bull ze Stribrneho kamene 92 76 96 264 G 11 5 3 14
5 32 SIEGER 17 Speil Elisabeth Perro von der schwarzen Natter 88 87 88 263 G 13 3 1 14
6 47 BEL 05 Danny Wuyts Nayko von Spitzbubezwinger 98 88 84 270 SG 8 13 9 17
7 34 ESP 01 Pierre Lamarie Gringo Ja Na Ka 96 84 95 275 SG 3 22 17 20
8 51 USA 01 Nelli Racsko Sky von Danubius 92 87 86 265 G 10 15 11 21
9 56 BEL 04 Jurgen Wolfs Osca di Casa Nosella 97 88 90 275 SG 4 25 19 23
10 27 GER 02 Kempf Patrick JJ vom Haardblick 95 83 85 263 G 14 14 10 24
11 22 AUT 02 Suzanne Hiltpolt-Tschurtschenthaler Kato vom Weinbergblick 81 85 91 257 G 20 8 6 26
12 24 ITA 03 Mariarosa Beneventi Vascosinergy 90 90 94 274 SG 5 28 22 27
13 35 GER 06 Leihelm Manfred Balu vom Beverland 90 80 85 255 G 22 9 7 29
14 23 SUI 02 Krauer Monica Hasco vom Wolfsblut 86 82 80 248 G 26 6 4 30
15 26 NED 06 Jo van Schijndel Paco van Hamerslag 97 88 88 273 SG 6 32 25 31
16 45 GBR 01 Alan Wood Dany vom Harztor 88 80 92 260 G 16 20 15 31
17 46 ITA 01 Alessandro Giannini Naky di Casa del Beato 92 80 92 264 G 12 26 20 32
18 50 USA 05 Cherie Flores Baxter vom Sakral 87 84 87 258 G 19 17 13 32
19 28 NOR 01 Gjermund Andersen Usco v. Scalindjo 88 78 95 261 G 15 23 18 33
20 53 USA 04 Jennifer Flynn Moose von Hugelblick 87 90 83 260 G 17 21 16 33
21 43 SWE 01 johan Holmlund Skaybackens Saik 82 82 84 248 G 25 10 8 33
22 36 NED 02 Jan Kuipers Duke 91 85 89 265 G 9 34 27 36
23 54 AUT 03 Wilhelm Jarosch Abary vom Mooslechner Grund 96 81 75 252 G 23 19 14 37
24 44 SUI 01 Baillods Mélanie Nox vom Hexensturm 86 83 90 259 G 18 33 26 44
25 25 SUI 03 Rossel Christian Anori von der Bilsteiner Freiheit 91 82 84 257 G 21 30 24 45
26 48 NED 01 Rene Verhulst Vinto Anrebri 85 74 92 251 G 24 29 23 47
27 31 NED 04 Bert Middelkoop Charlie V. Romantos Hoeve 70 82 91 243 G 27 27 21 48
28 30 GBR 02 Gary Khakhian Hasko Zde-Sko Vomkazgar 71 82 78 231 B 28 36 28 56
29 55 SWE 02 Åke Imland Officer von Arlett 72 70 63 205 M 29 1
30 40 HUN 01 Tóth Klaudia Timo von Bellisimo 61 64 70 195 M 30 2
31 37 AUT 04 Johannes Eitler Firlefanz aus der Königshöhle 10 70 86 166 M 32 12
32 33 ESP 04 Alejandro Morín Him de Parayas 83 86 afgebr 169 M 31 31
33 57 ESP 02 David Rico Conan de Parayas 0 80 85 165 M 33 35
34 42 GER 03 Schwörer Andreas Ixx von der Brossmerhöhe 5 afm afgebr 5 M 34 18
35 29 GER 01 Eleonore Kasza Ingo vom Weinbergblick dq dq dq 0 M 36 24
36 41 BEL 03 Philip Michielsen Inox vom Heiligental dq dq dq 0 M 35 11

  Teven

PL Lotnr. Catnr. Deelnemer Hond A B C Tot. note pnt Lei. Schau pnt. Sh Pnt tot
1 2 SUI 04 Lutz Tanja Mindy vom Ratsenheim 94 86 92 272 SG 2 5 3 5
2 9 BEL 01 Tommy Carrieri Lana du Triangle Magique 88 87 95 270 SG 3 9 6 9
3 21 USA 06 Denise Scelsi Oshi van Blutsenhof 89 77 91 257 G 7 6 4 11
4 10 SWE 03 Tina Fridh Lappfjällens Leaza 92 75 80 247 G 11 2 1 12
5 8 SUI 05 Schwartz Moritz Eli des Zaehringen 89 86 83 258 G 6 11 8 14
6 13 GER 05 Viebahn Sven Gina vom Spektefeld 94 91 90 275 SG 1 18 15 16
7 12 RUS 01 Irina Kuznetsova Nera fom Irin Hof 94 74 78 246 G 12 8 5 17
8 6 AUT 05 Leny vom Patscherkofel Oliver Zehetner 73 80 85 238 B 15 4 2 17
9 3 USA 03 Jessy Gabriel Xora Van Meerhout 96 88 86 270 SG 4 19 16 20
10 16 NED 05 Geesje v.d. Zweep Anouk von Nordenstolz 88 72 88 248 G 9 15 12 21
11 18 CAN 01 Clifford Day Yoko Vom Kiebitzende 85 87 86 258 G 5 20 17 22
12 14 USA 02 Russ Osburn Nena vom Osterburg Quell 90 86 80 256 G 8 17 14 22
13 15 ITA 05 Urgeova Denisa Loca di Casa del Beato 86 76 78 240 G 14 12 9 23
14 4 ITA 04 Davide Noccioli India 70 83 81 234 B 17 10 7 24
15 5 BEL 06 An Janssens latu vom Alten Kanal 78 78 88 244 G 13 16 13 26
16 1 NED 03 Jan Eekels Kensy von Steinackermuhlen 74 77 83 234 B 16 13 10 26
17 17 RUS 02 Alexey Perekopskiy Haska vom Röhnsaler Bach 87 77 84 248 G 10 21 18 28
18 19 AUT 06 Stefanie Schlüter Chenoa-Chikki aus der Königshöhle 71 70 82 223 B 18 14 11 29
19 7 LAT 01 Inna Nikolajeva Astrida Letton 95 65 88 248 M 19 1
20 11 ITA 06 Mascoli Enzo Cuva 8 74 92 174 M 21 3
21 20 ESP 03 Cristobal Peris Caina del Valle de Alcalans 65 72 76 213 M 20 7

 

Pl Land Rude1 Rude2 Hundin 1 totaal
1 Belgium 3 17 9 29
2 Germany 14 24 16 54
3 Austria 12 27 17 56
4 Italy 14 27 23 64
5 USA 21 33 11 65
6 Suisse 30 44 5 79
7 Netherlands 31 36 21 88
Great Britain 31 58 89
Sweden 34 60 94
Spain 20 20
Latvia 0
Canada 0
Russia 0
Tjechië 0
Hungary 0
Norway 0

 

Terug