Belgische Siegershow 2018

OTV Heusden
Foto's in Album Klik Hier
Gebrauchshundklasse Rüden --- Judged by : Lother Quoll
Name registration Parents Breader Owner
VA 1 Cronos del Seprio SZ2304505 Remo vom Fichtenschlag - Afra del Seprio Nevio Dalla Via Klaus Sievers
VA 2 Toro Veneze SZ2335939 Gary vom Hühnegrab - Ellie Veneze John Cullen Van Bavel Wim
VA 3 Zirko van Liedehof SZ2317269 Pepe vom Kuckucksland - Cindy van Liedehof K.M. Vrijbloed K.M. Vrijbloed/ J.Schmeitz
VA 4 Costa Fabare Bohemia SZ2340600 Groovy di Casa Massarelli - Nirwanna Fabare Bohemia Pedersen Karina Skrebek Pave
V 1 Eskan vom Winnloh SZ2312830 Marlo von Baccara - Danja vom Winnloh A & D Tepling Jaimie Guerta Carrasco
V 2 Jimmy vom St.-Michaels-Berg SZ2317808 Taifun vom St.-Michaels-Berg - Menja vom St.-Michaels-Berg Zwierts & FB Everinghoff Werner Zwierts
V 3 Filou von der Werther-Mühle SZ2309655 Hugh vom Eichenplatz - Yuma von der Werther-Mühle Arthur Raab Anne Raab
V 4 Karlo vom Team Arlett Sz2286578 Quentino von Arlett - Brady du Val d'Anzin Margit van Dorssen Margit van Dorssen
V 5 Kranichzug Qnut FI10735/15 Zelindo vom Lüttersbruch - Kranichzug Orina Jari Kurk Jarmo Kivinen
V 6 Odin Antilli AR00826003 Bonno Kleehuegel - Xavannah von Haus Paris C. Eastwood A. Reilly D. Whitley C. Eastwood
V 7 Looke du Val d'Anzin LOF697767 Willy vom Kuckucksland - Haiti du Val d'Anzin Trentenaere Eric Hernandez Fausto, Joaquin
V 8 Juwika Frisko 09289/2013 Leo von der Zenteiche - Ungana von der Rieser Perle Karina Pederson Sam Lingier
V 9 Ribocco Kleehuegel UrandiValRufina-PrizessinFrankieKleeheugel Judy Hallsworth D. Whitley C. Eastwood A Reilly
V 10 Gero vom Tauenflur SZ2323391 Faust vom Hülsbach - Rani von der Stadt Mosbach Horst Meteling Horst Meteling
V 11 Kosmo vom Bierstadter Hof SZ2317672 Willy vom Kuckucksland - Karina vom Bierstadter Hof Rüdiger Mai Russ Manuela
V 12 Nino du Parc a Mitrailles LOSH1151228 Djambo vom Fichtenschlag - Eva du Val d'Anzin Luco Destercq Corswarem Omer
V 13 Gringo vom alten Lindenstumpf SZ2314873 Jack vom kleinen Zigeuner - Easy vom alten Lindenstumpf Roswitha Luttmann Tim Eggert
Gebrauchshundklasse Hündinnen --- Judged by : Thomas Teubert
Name registration Parents Breader Owner
VA 1 Lila vom Haus Thalie SZ2336243 Pacco vom Langenbungert - Izeult vom Haus Thalie Damien Vanoverberghe Wolfgang Bauer
VA 2 Wasa vom Frankengold SZ2310374 Jenky Vac-Vagvölgyi - Werona vom Frankengold Frank Goldlust Klaus Sievers
VA 3 Bianca Von Rednex Land SZ2331801 Luger vom Aspenhaus - Ludowica von Rednex Matyas Meszaros, RoCarei Ralf Peters
V 1 Quenda von Leaa PA4064R Gordon du Clos de Patmisand - Filia vom Finkenschlag Alonso Luis Alonso Luis
V 2 Kranichzug Only FI47612/14 Yuri vom Osterberger-Land - Kranichzug Barbie Jari Kurk Mari Renfeldt
V 3 Lufthansa du Val d'Anzin LOF693338/64819 Groovy di Casa Massarelli - Hida du Val d'Anzin Trentenaere Eric Trentenaere Eric
V 4 Madonna de Parilly LOF702459/65537 Nino vom Pizzorusso - Fiesta du Pavillon Chinois Karim Mansour Seghino Liliane
V 5 Cleo von der Brucknerallee SZ2288069 Pacco vom Langenbungert - Clea vom Königsadler Ralf Peeters J. Brouwers & L. Haan
V 6 Jena vom Lärchenhain SZ2317768 Fred vom Rumbachtal - Waga vom Lärchenhain Helmut Buβ V.Buβ & A Boonstra
V 7 Pascal van het Boombos NHSB2937788 Leo von der Zenteiche - Falke van het Boombos S. Tak S. Tak
V 8 Anica Haus Tousfa CPR 21027 Holeck II du Val d'Anzin - Hizy von der Blaue Stern Hernandez Fausto, Joaquin Hernandez Fausto, Joaqui
V 9 Ornella von Baccara SZ 2318338 Marlo von Baccara - Queeni vom Thermodos Peter Tacke Ingo Brechmann
V 10 Ninon du Mont des Noirfeux LOSH 1141415 Kinan vom Yarek - Lara du Mont des Noirfeux Droy Melanie Droy Melanie
V 11 Perle Luna van de Ianhoeve NHSB 3016763 Quirin vom Altenberger Land - Dusty von Juvenisty Peter Tacke Amanda van Doesburg
V 12 Bessy von den zwei Steinen SZ 2275333 Ritchi vom Eichenplatz - Freya vom Salzhügel Rolf Spiegle B. Sarem & Fam. Kautz
V 13 India de Land-Kan LOE2275500 Gory de Auringis - Ulme de Land-Kan Pedro J. Cerrudo Carabias Pedro J. Cerrudo Carabias
U 1 Häsel van de Lentfert Hoeve NHSB 2986001 Fight vom Holtkämper Hof - Ellis van de Modderbeek Jan Lenfer Jan Lenfert
Junghundklasse Rüden --- Judged by : Lother Quoll
Name registration Parents Breader Owner
SG 1 Don di Casa Caputi SZ 2343166 Duran vom Team Hühnegrab - Baisha di Casa Caputi Roberto Caputi Maldonado Roberto Caputi Maldonado
SG 2 Atze vom Rothenbacherwald SZ 2336430 Tito vom Finkenschlag - Edna vom Hasenborn J.P.M. Brummans Vlodrop Fetten Hans Pete
SG 3 Porto du Parc a Mitrailles LOSH 1184954 Groovy di Casa Massarelli - Nevia du Parc a Mitrailles Destercq Luco Destercq Luco
SG 4 Isko v. Nurburgring 18060 Ulkan von Maikhus (I) - Zoe vom Haus Cerba Alexandre Tavolari Ingebour Cerba
SG 5 Ywan von der Magistrale SZ 2327903 Watson vom Thermodos - Wicked von der Magistrale Rainer Zollner Blindeman J. & Rumes M.T
SG 6 Kastro vom Chimonis Haus CYGSD 161746817 King del Vento Margio - Osaka vom Eichenplatz Stelios Chimonis Georges Giannoulis
SG 7 Gatlin von Juvenisty NHSB 3056644 Risco vom Suentelstein - Angel von Juvenisty D’T Hoen Claus Guido
Junghundklasse Hündinnen --- Judged by : Wolfgang Lauber
Name registration Parents Breader Owner
G 1 Clea dell' Ecclesia Prisca ROI 17/17189 Blu degli Achei - Rosy dell' Ecclesia Prisca Capilli Francesco Paolo Winfried Benitz
SG 2 Maus van Tweelerland NHSB 3069011 Quoran d'Ulmental - Crazie vom Pendler E. Drent E. Drent & S. Van der Kolk
SG 3 Mona du Lamentin LOF 708128/65897 Duran vom Team Hühnegrab - Holly du Lamentin Pierre Rode Pierre Rode
SG 4 Raffi Conbhairean A44480 Hugo vom Radhaus - Vesna von Bad-Boll Michael Hurley H. Macdonald & D. Greer
SG 5 Xilke vom Haus Tchorz (PL) PKR.I83931 Tito vom Finkenschlag - Kuba vom Haus Tchorz (PL) Miroslaw Tchorz Peter Meurer
SG 6 Asha vom Pendler SZ 2331255 Optimus vom Pendler - Nelly von der Addingaste Wolfgang Meinen W. Meinen & E. Setyobudi
SG 7 Perlah Mont d'Osiris LOSH 1252297 Faust vom Hülsbach - Mira von Dragalevtzi Dejardin Raoul Macours JeaLuc
SG 8 Paname de la Beadrie LOSH 1187611 Icon Adel House - Jade du Val d'Anzin Jourquin Laurent Jourquin Laurent
SG 9 Zelinda vom Heerbusch SZ 2331768 Tito vom Finkenschlag - Odessa vom Heerbusch Norbert Scharschmidt Mike Schuck
SG 10 Zena d'Ulmental LOI16 159852 Gary vom Hühnegrab - Bella d'Ulmental Daniele Francioni Juravle Radu Constantin
SG 11 Gina von der Brucknerallee SZ 2331700 Ballack von der Brucknerallee - Zara von der Werther-Mühle Ralf Peters Scubla Dino
SG 12 Prada du Parc a Mitrailles LOSH 1188405 Collin Groovy van de Ybajo Hoeve - Immi vom Overledingerland Luco Destercq Y. Verschoor & Jef Seyen
SG 13 Jabs vom Finkenschlag SZ 2329352 Tito vom Finkenschlag - Yoschira vom Finkenschlag HansPeter Fetten Aneta Swiniarska
SG 14 Pixel du Mont des Noirfeux LOSH 1182580 Collin Groovy van de Ybajo Hoeve - Niky de la Maison aux Lys Droy Melanie Droy Melanie
Juniorklasse Rüden 9-18 Mon. --- Judged by : Thomas Teubert
Name registration Parents Breader Owner
SG 1 Isko d'Ulmental LOI1754668 Gary vom Hühnegrab - Tora d'Ulmental Daniel Francioni D. Francioni N. Prachensky
SG 2 Napoléon du Domaine du Parc LOF712015 Optimus vom Pendler - Dixie du Domaine du Parc Trentanaere B. & Viffry M Hiez L. & Trentenaere B.
SG 3 Qai (B) vom Estherlager LOSH1190740 Figo von der Werther-Mühle - Cleo von der Brucknerallee J. Brouwers & L. Haan J. Brouwers & L. Haan
SG 4 Freddy del Vento Margio BEK157699 Willy vom Kuckucksland - Bella del Vento Margio George Giannoulis George Giannoulis
SG 5 Bambam vom Lücker-Land SZ2334932 Kaspar von Tronje - Alpha de Aritxatxu Markus Lück Markus Lück Antonia Garcia
SG 6 Hännes von der Brucknerallee SZ2336602 Figo von der Werther-Mühle - Liberty vom Terdannenhof Ralf Peters Ralf Peters & Arthur Raab
SG 7 Wilco van Liedehof NHSB3075565 Tito vom Finkenschlag - Ziba van Liedehof A. Vrijbloed A. Vrijbloed & J. Seyen
SG 8 Ursus Ardenburg EKCAU4194002 Remo vom Fichtenschlag - Holly Ardenburg W.P. Stephens W.P. Stephens
SG 9 Vincent-Vega vom toten Niersarm SZ2337100 Figo von der Werther-Mühle - Tamy vo Kai Rachner Kai Rachner
Juniorklasse Hündinnen 9-18 Mon. --- Judged by : Bernd Weber
Name registration Parents Breader Owner
SG 1 Chanel von Cohinor SZ2336786 Bodo vom Urnersee - Xena von Cohinor Sandra Czech Sandra Czech
SG 2 Zhira vom Hühnegrab SZ2334712 Duran vom Team Hühnegrab - Gamba vom Hühnegrab Heinz Scheerer Heinz Scheerer
SG 3 Faith del Vento Margio BEK157701 Willy vom Kuckucksland - Bella del Vento Margio George Giannoulis George Giannoulis
SG 4 Kailie vom Winnloh SZ2337305 Willy vom Kuckucksland - Meite vom Winnloh Anton Tepling Anton Tepling
SG 5 Quenda du Parc a Mitrailles LOSH1264465 Willy vom Kuckucksland - Ilena du Val d'Anzin Destercq Luco Destercq Luco
SG 6 Natasha de la Nacio Catalana CPR25807 Willy vom Kuckucksland - Charlott de la Nacio Catalana Jordi Lermo I Querol Jordi Lermo I Querol
SG 7 Donna von Bisschofsheim NHSB3090371 Haiko von Haus Gerstenberg - Wynona von Bisschofsheim Jan Minnema Jan Minnema
SG 8 Tyra d'Ulmental ROI17/112386 Lucka Von Buchenland - Conny d'Ulmental Francioni Daniele Mylene R. & Francioni
SG 9 Nonza des Terres de Peyriere LOF715049 Henko vom Holtkämper Hof - Jezabel des Terres de Peyriere Blayer D. & Moisan L. Blayer D. & Moisan L.
SG 10 Netty du Haut Mansard LOFB.AL.715878/0 Optimus vom Pendler - Gamine du Haut Mansard BelHadj&RaoulFrancis
SG 11 Fliss Mediolanum AU02685003 Whillo vom Klostermoor - Cheyenne von Oasis Stefano March Ruth LIddell
SG 12 Team Sajo Isabel Dk03574/2017 Rustøl's Goliath - Team Sajo Chloe J. Nielsen & S. Norman Jensen Herbert Crins
SG 13 Urla Ardenburg EKCAU04194006 Remo vom Fichtenschlag - Holly Ardenburg W.P. Stephens W.P. Stephens & H&TButt
SG 14 Quarina von Saigo LOSH1258687 Vood del Seprio - Miss von Saigo Bouwens Van Eijnde Van Eijnde Sarina
SG 15 Bea vom Lücker-Land SZ2334933 Kaspar von Tronje - Alpha de Aritxatxu Markus Lück Markus Lück & A.Garcia
SG 16 Karma-Esprit van de Ybajo Hoeve NHSB3088583 Zirko van Liedehof - Rapi Esprit R. Vrijbloed & Y. Verschoor Y. Verschoor
SG 17 Lyshøj's Amy DK14398/2017 Watson vom Thermodos - Juwika Giggle Kennl LyshØ B. Meldgaard Mortensen
SG 18 Ondri vom Kahlenberger Land SZ2339201 Elkan dell'Isolotto - Maira vom Kahlenberger Land Gerhard Wita Andreas Biber
SG 19 Dilara zur Worringer Rheinaue SZ2336258 Willy vom Kuckucksland - Lexi zur Worringer Rheinaue Aneta Swiniarska Bruno Itte
Offene Klasse Rüden --- Judged by : Bernd Weber
Name registration Parents Breader Owner
V 1 Iliana II De Orse Mak Flai RKF3921107 Erkan vom Türkenkopf - Yolli von der alma mater A. Phoelich & M. Streussnig
V 2 Lily-Djude de l'Empreinte de Bacchus LOF698339 Helios de l'Albanais - Iana des Servants de Cernunnos Cama Valerie Cama Valerie
V 3 Ninja von der Econova-Allee SZ2325996 Tito vom Finkenschlag - Quenta von der Lengernheide Aleksandra Swiniarska Sandra Hölting
V 4 Ownah van Scoonsele LOSH1160992 Jor van den Balkendreef - Kamilla von der Kaiserque L. Janssens & L. Jacob Francine De Kort
LSH Junghundklasse Rüden --- Judged by : Ulrich Hausmann
Name registration Parents Breader Owner
SG 1 Quasimodo vom Rumbachtal SZ2332008 Kaspar von Tronje - Wespe vom Lüttjenhan Heinz Borgards Fetten Hans Peter
SG 2 Eloy vom Patersweg SZ2331924 Adel von Edelweiss - Taris vom Patersweg Arnold Jakobtorweihen Marijke Phoelich
SG 3 Kuba vom Polarstern SZ233489 Groovy di Casa Massarelli - Coco vom Polarstern Helen Geisen C. Eastwood/A.Reilly/N.Bainbrigde
SG 4 Jurand z Piorenu PKRI84005 Zolan Eskorta - Enola z Hetmanskiej sfory Aneta Niedzielski Piotr Niedzielski
SG 5 Almond di Casa Beggiato 17/37370 Leon III di Casa Beggiato - Natasha di Casa Beggiato Stefano B Stefano B
LSH Junghundklasse Hündinnen --- Judged by : Ulrich Hausmann
Name registration Parents Breader Owner
SG 1 Dana von Michael Burg SZL1257 Willas vom Grafenbrunn - Jaki v. Haus Jackson Mihai Pintilie Dunja Looijschelder
SG 2 Apachi von Arlett SZ2331695 Gondor von Regina Pacis - Peperoni von Arlett Margit Van Dorssen Jürgen Scheffler
SG 3 Eywie von Arkadius SZL993 Hatchi du Domaine de Sanctae Crucis - Buffy von Arkadiu Sandra Holzer Sandra Holzer
Juniorkl.LSH-Hündin 9-18 mdr --- Judged by : Ulrich Hausmann
Name registration Parents Breader Owner
SG 1 Hayly van de Tempelhoeve NHSB3082250 Juwika Inferno - Iliana II De Orse Mak Flai A.W.H. Phoelich A. Phoelich & M. Streusnig
SG 2 Naska du Barry d'Autan LOF714103/0 Lutz des Terres de Peyriere - Fiorentina du Barry D'Autan Chartier Sundari René Cabrol
SG 3 Ondra vom Springberg SZ2339124 Benno vom Mahlstein - Ivy vom Springberg J. Wozniak J. Wozniak & J.M. Faber
SG 4 Hera van de Tempelhoeve NSHB3082548 Juwika Inferno - Iliana II De Orse Mak Flai A.W.H. Phoelich A. Delmotte & A. Van Thielen
SG 5 Cama vom Haus Theobald SZL1339 Figaro von Milu - Norana vom Haus Derrek Hans-Peter Theobald Hans-Peter Theobald
SG 6 Cercei van der Mearsterstate NHSB3096914 Gavin vom Hasenborn - Ella van Liedehof G. Joosten R. Ackermann
SG 7 Qookies du Domaine Princier LOSH1255052 Optimus vom Pendler - Eny du Domaine du Parc Van de Wiele-Lefevre Van de Wiele-Lefevre
LSH-Offene Klasse Rüden --- Judged by : Ulrich Hausmann
Name registration Parents Breader Owner
SG 1 Qatar von Avanyca LOSH1190890 Juwika Inferno - Jenny von Santamar A. Delmotte & A. Van Thielen A. Delmotte & A. Van Thielen
SG 2 Peakay van Muikenshof LOSH1175640 Hugh vom Eichenplatz - Kaila van Muikenshof Dekeyser Eddy Macours Jean-Luc
Juniorkl.LSH-Rüden 9-18 mdr --- Judged by : Ulrich Hausmann
Name registration Parents Breader Owner
SG 1 Grizzly vom Herbramer-Wald SZ2335149 Filou von der Werther-Mühle - Xania von den Paderquellen CH Leifels Renate Steinvoorn
SG 2 Lenny v.Team Armada BEK157842 Miracle Vom Shepherdland - Gabana Feetback Konstantinos Kouloufakos Marc Van Hout  Pedersen K
SG 3 Nanook du Dom. de Sanctae Crucis 712462 Hatchi du Domaine de Sanctae Crucis - Iliana Henner Daniel Burtscher Guillaume
SG 4 Quezac de la Beadrie LOSH1255848 Marlo von Baccara - J'tm de la Beadrie Laurent Jourquin Renson Marc
SG 5 Wasko vom Amur SZ2336089 Kaspar von Tronje - Mandira von Godalis (D) Ferdi Kotters Weisz Marius
SG 6 Querco des Coteaux d'Aaz LOSH1252296 Gavin vom Hasenborn - Kara vom Glockenhaus Raoul Dejardin Alain Vervecken
SG 7 Quatro des Coteaux d'Aaz LOSH1252297 Gavin vom Hasenborn - Kara vom Glockenhaus Raoul Dejardin Macours Jean-Luc
SG 8 Hulk van de Tempelhoeve NHBS0906173 Juwika Inferno - Iliana II De Orse Mak Flai A.W.H. Phoelich Andrew & Kirsty Hall
SG 9 Lennox vom Großen Ex SZL1301 Ekki Gremlin's - Franka von den Wölfen Konstantinos Kouloufakos Marc Van Hout – Pedersen K
SG 10 Highlander Impranah AU01746301 Jackson vom Zisawinkel - Flavia Impranah Jackie Turner Jackie Turner
LSH-Offene Klasse Hündinnen --- Judged by : Ulrich Hausmann
Name registration Parents Breader Owner
SG 1 Pepsi de la Béadrie LOSH1176317 Ringo Crveni Mayestoso - Babette vom Hof Aragorn Jourquin Laurent Jourquin Laurent
SG 2 Oly-Wendy du Domaine de Diane LOSH1161995 Isko du Jardin de Mesoz - Moly de I'Echezel Fallier-Delen Diane Roup Mariette
SG 3 Pearly Margman EST03100/16 Yes Margman - Nessy Solo Rigoletto Margit Kuusman Mart Kessen
SG 4 Ista de la Cite de Turenne LOF67653262605 Garou du Chemin d'Eden - Gotha du Bois du Double Jean Marie Zysk Jean Marie Zysk
LSH NW Klasse Rüden (6-9- Mon.) --- Judged by : Ulrich Hausmann
Name registration Parents Breader Owner
VV 1 Quimbo de la Beadrie LOSH1261939 Avatar vom Sandstein - Pepsi de la Béadrie Jourquin Laurent Jourquin Laurent
VV 2 Quanto von Lucibol LOSH1261510 Lewis vom Haus Thalie - Liza vom Haus Thalie Callone P. & Van Hoornweder Van Hoornweder
Show Class : LSH NW Klasse Hündinnen (6-9 Mon.) --- Judged by : Ulrich Hausmann
Name registration Parents Breader Owner
VV 1 Daria Sedan NR.24511 Iko vom Finkenschlag - Baffie Madar Land Daniel Madrzak Aneta Swinniarska
VV 2 Qwen vom Haus Dejali LOSH1264086 Wincent vom Gilkauertal - Orana vom Tamaraspitze Verstraelen Dewicke-Staelens
VV 3 Rosa Wolf zur Wachter Mühle LOSH1266456 Solo von Hamyar - Megas zur Wachter Mühle Mart Kessen Tant-Van Rijsel
VV 4 Qoshin van Lummenhof LOSH1260643 Gavin vom Hasenborn - Paris von Santamar Georges Leyssens Georges Leyssens
Name registration Parents Breader Owner
VV 1 Aurelius vom Haus Massi Benno vom Mahlstein - Tami vom Gilkauertal B. Sarem
VV 2 Odin de la Cite de Turenne LOF1B.AL722471/0 Omalley du Domaine de Diane - Ista de la Cite de Turenne Zysk Jean-Marie Louis Babilas
VV 3 Rshasta vom Haus Dejali LOSH1265496 Fantom Team Ulmental - Finny vom Haus Gleißner Verstraelen Dewicke-Staelens
VV 4 Rocky vom Haus Dejali LOSH1265495 Fantom Team Ulmental - Finny vom Haus Gleißner Verstraelen Dewicke-Staelens
VV 5 Ayrton de Rio Iregua CPR27159 Avatar vom Sandstein - Terra Team Tierras Charras Javier Poncela Fernandez JavierPoncelaFernandez
VV 6 Sargon vom Lappwald RSVA0161 Perro von der schwarzen Natter - Ninja vom Lappwald Dina Lille Dey-Scherf Francine De Kort
Show Class : LSH NW Klasse Hündinnen (3-6 Mon.) --- Judged by : Ulrich Hausmann
Name registration Parents Breader Owner
VV 1 Rihanna vom Haus Dejali LOSH1265498 Fantom Team Ulmental - Finny vom Haus Gleißner Verstraelen Dewicke-Staelens
VV 2 Anggie de Rio Iregua CPR27154 Avatar vom Sandstein - Terra Team Tierras Charras Javier Poncela Fernandez JavierPoncelaFernandez
VV 3 Raysha vom Haus Dejali LOSH1265497 Fantom Team Ulmental - Finny vom Haus Gleißner Verstraelen Delphine Claudine Beindorff
VV 4 Olympe de la Cite de Turenne LOFenattente Omalley du Domaine de Diane - Ista de la Cite de Turenne Zysk Jean-Marie Schins Brigitte
VV 5 Anette de Rio Iregua CPR27155 Avatar vom Sandstein - Terra Team Tierras Charras Javier Poncela Fernandez JavierPoncelaFernandez

Terug