Provinciale Clubmatch  Overijsel

 Georganiseerd door Kringgroep DWS'55 Overdinkel  12 - 03 - 2017

Foto's klik Hier

 
   




BABYKLASSE TEVEN (4 tot 6 mnd - keurm: P. Nefs) STOKHAAR
VB01 142 Kiki vom Heralmaborg
15-09-2016 NHSB. Chip
Albert Veenstra, Dorfstrasse 37, D-26899 Rhede
Fokker
VB02 147 Gigi von Juvenisty
18-09-2016 NHSB. 3056648 Chip 528140000662339
Debby ’t Hoen, Swifterbank
Fokker & Dennie Timman, Koraalstraat 17, 8255 AK Swifterbank
VB03 140 Gabriella von Juvenisty
18-09-2016 NHSB. 3056647 Chip 528140000655336
Debby ’t Hoen, Swifterbank
Ron Briegoos, Slobbegors 9, 3261 EN Oud Beijerland
VB04 141 Sandy vom Golzheimerland
20-10-2016 SZ. 2330280 Chip 981189900077681
Doris Kluth, Kempenerstrasse 6, D-41749 Viersen
Fokker
VB05 148 Locki vom Klostermoor
07-11-2016 SZ. 2331042 Chip 9811899000083043
Bernard Norda
Ole Schipman, Dorfstrasse 87, D-Brual
VB06 143 Leah van de Lentfert Hoeve
5-11-2016 NSHB. Chip 528140000672041
Jan Lentfert, Overdinkel
A. de Graaf, Baardmezenstraat 3, 8301 XB Emmeloord
VB07 146 Lizzy van de Lentfert Hoeve
5-11-2016 NSHB. 3063088 Chip 528140000668377
Jan Lentfert, Overdinkel
E.W. Schaap, Heralaan 30, 7534 HA Enschede

149 Zaima von der Ostfriesischen Thingstätte
10-10-2016 SZ. Chip 981189900081003
H. Meinen, Holzloogerstr.34, D-26632 Neu Barstede
W. Meinen, Achterweg 3a, D-26624 Neu Wiegboldsbur & Benno Scholten


BABYKLASSE TEVEN (4 tot 6 mnd - keurm: P. Nefs) LANG STOKHAAR


VB01 150 Queddi vom Merkur-Stern
20-09-2016 NHSB. 2329881 Chip 981189900078012
Anke Koch, Espelkamp
Daniël Groen, Dedemsvaartseweg Noord 140, 7775 AL Lutten
VB02 151 Gina von Juvenisty
18-09-2016 NHSB. 3056650 Chip 528140000651521
Debby ’t Hoen, Swifterbank
Miranda Werensteijn, Nijpelsplantsoen 34, 3431 SX Nieuwegein




BABYKLASSE REUEN (4 tot 6 mnd - keurm: P. Nefs) STOKHAAR

VB01 48 Thomsebo Rolex
30-09-2016 DK. 18103/2016 Chip 208250000080968
Thomas Bo Larsen, Ølsted (DK)
Fokker
VB02 47 Jezzo vom Lüttersbruch
10-11-2016 SZ. 2331277 Chip 981189900062162
Karl -Heinz Gladbach, D-40764 Langenfeld
Peter Gregrowski, Brinkhuesstrasse 8, D-48351 Everswinkel
VB03 43 Kimon vom Heralmaborg
15-09-2016 SZ . 2329486 Chip 981189900075875
Albert Veenstra, 26899 Rhede
Fokker & Georg Woldenga, Molkereistr. 77, D-26831 Wymeer
VB04 45 Ghandor von Juvenisty
18-09-2016 NHSB. 3056643 Chip 52814000065207
D. ’t Hoen, Swifterbant
G. de Jong, Zuiderdiep 320, 9571 BT 2e Exloërmond
VB05 46 Gatlin von Juvenisty
18-09-2016 NHSB. 3056644 Chip 528140000653960
D. ’t Hoen, Swifterbant
Claus Guido, Maandagstraat 19A, B-9660 Brakel-Everbeek


BABYKLASSE REUEN (4 tot 6 mnd - keurm: P. Nefs) LANG STOKHAAR


VB01 51 Vestus vom Schloss Rügland
29-10-2016 SZ. 2330891 Chip 981189900079845
Ingolf Röschmann, D-49429 Visbek
Fokker & Ernst Arnemann
VB02 42 Rocky vom Golzheimerland
25-09-2016 SZ. L932 Chip 981189900074979
Doris Kluth, Kempenerstrasse 6, D-41749 Viersen
Fokker
VB03 50 Eloy vom Patersweg
30-10-2016 NHSB. Chip 981189900079326
Arnold Jakobtorweihen, D-Rheda-Wiedenbruck
Dunja Looijschelder, van Heemstraweg 5, 6657 KD Boven-Leeuwen





PUPPYKLASSE TEVEN (6 tot 9 mnd - keurm: C. Ludwig)  STOKHAAR


VB01 132 Zispe von der Weinberg Siedlung
08-07-2016 SZ. 2328134 Chip 981189900078238
Gunther Kaczmareck
A. Phoelich & M. Streussnig, Reekstraat 16, 6641 KK Beuningen
VB02 134 Ilse vom Frankengold
15-08-2016 SZ. 2329184 Chip 981189900072555
Frank Goldlust, D-Berlin
Thomas Bo Larsen, Ølsted (DK)
VB03 128 Ardenburg Rula
16-06-2016 AT. 03611503 Chip 958000010356094
Mrs W. Stephens
Fokker&Mr+Mrs, 78 Haycroft Street Grimsby North East Lincolnshire DN312HX UK
VB04 135 Quina vom Steinberger Hof
28-07-2016 SZ. 2328272 Chip 981189900083920
René Hubert, Niendorferstrasse 15, D-21403 Wendisch-Evern
Fokker
VB05 130 Priska de la Béadrie
18-06-2016 Chip 98110004349426
Jourquin Laurent
Hervé Nuzzo, aller de Cossavella 8, B-6230 Pont à Celles
VB06 127 Alex v.d. Berkthoeve
29-06-2016 NHSB. 3050187 Chip 528140000629559
Henrie Pittens, Loosbroek
Vera Raijmakers, Verhagenstraat 15, 5715 BL Lierop


PUPPYKLASSE TEVEN (6 tot 9 mnd - keurm: C. Ludwig) LANG STOKHAAR


VB01 138 Ardenburg Rauba mit Brineack
16-06-2016 stamboomnr. AT03611504 Chip 958000010356426
mrs. W. Stephen (UK)
mr. & mrs. Hall, 119 Carlton Ave, ST67HF Soke-on-Trent (UK)
VB02 129 Abby vom Rothenbacherwald
25-7-2016 NHSB. 3056298 Chip 528140000653115
John Brummans, Station 16, 6063 NP Vlodrop
Fokker
VB03 139 Bunga von Haus Theobald
26-08-2016 SZ. L917 Chip 981189900062050
Hans Peter Theobald, Hauptstrasse 9A, D-48619 Heek-Nienborg
Fokker
VB04 144 Dana von Michael Borg
20-07-2016 NHSB. Chip 642090003538291
Mihai Pintilie Rrumanien Iasi
Doris Kluth Kempernerstrasse 6, D-Viersen&Marijke Phoelich





PUPPYKLASSE REUEN (6 tot 9 mnd - keurm: F. Gerstenberg)  STOKHAAR

VB01 34 Vamos vom Heveling
19-06-2016 SZ. 2326676 Chip 981189900081079
Michael Heeks, D-47574 Goch
Angelika und Ferdi Kötters, Im Esch 34b, D-46354 Oeding
VB02 38 Margman Qwoll
24-08-2016 UK. A40901508 Chip 978101081147838
Margit Kuusman, Tallin, Estland
Mo Lakin, Lakeside Cottage Ash Grove lane Egginton Derbyshire DE65 6GU UK
VB03 39 Ghazi von Nordsee Sturm
31-8-2016 NHSB. 3055012 Chip 528140000660151
J.L. Peschier
Remco Vrijbloed, Zuiderweg 6, 1165 NA Halfweg H: Amanda & Ian Timman


PUPPYKLASSE REUEN (6 tot 9 mnd - keurm: F. Gerstenberg) LANG STOKHAAR


VB 01 11 Arco van de Berkthoeve
29-06-2016 NHSB. 3050184 Chip 528140000628984
H.A. Pittens, Loosbroek
R. Morel, Korvijnagel 19, 5345 BW Oss

 

 


PUBERKLASSE TEVEN (9 tot 12 mnd - keurm: C. Ludwig)  STOKHAAR
VB01 119 Femme von Fenrir
06-06-2016 SZ. 2327318 Chip 981189900083730
Hauke Clausen (D)
Fokker & Michelle Sønderbæk (DK)
 
VB02 120 Tiwi vom Holtkämper Hof
14-03-2016 SZ. 2324324 Chip 981189900062453
Jörg Niedergassel, Holtkämperstrasse 6, D-33649 Bielefeld
Fokker & Rainer Argus
 
VB03 116 Daffi vom haus Cerba
09-05-2016 NHSB/SZ. Chip 981189900062762
Gunter Cerba, Hessen
Vienna Looijschelder, v. Heemstraweg 5, 6657 KD Boven – Leeuwen
VB04 117 Milana aus Famke’s Zauberwald
23-04-2016 NHSB 3042485 Chip 528140000646943
Olav Ihrens, Provincialeweg West 29, 2851 EJ Haastrecht
Fokker
 
VB05 121 Pia von Muikenshof
16-03-2016 NHSB. 3069721 Chip 981100004239753
E. Dekeyser
Bert Gillisen, Albert Thysstraat 11, 6471WX Eygelshoven
 
VB06 118 Manli aus Famke’s Zauberwald
23-04-2016 NHSB 3042483 Chip 528140000643894
Olav Ihrens, Provincialeweg West 29, 2851 EJ Haastrecht
Fokker & Ria Goossen
 
VB07 122 Sophie vom Schloss Berge
27-09-2016 SZ. 2325016 Chip 9811899000755089815
Detlef Kresin, D-Gelsenkirchen
Torsten Lammers, Huyssenstrasse 54, D-48559 Gronau
 

 

 
PUBERKLASSE TEVEN (9 tot 12 mnd - keurm: C. Ludwig) LANG STOKHAAR

 

 
VB01 125 Falan’s Inka
21-03-2016 NHSB. 2324064 Chip 981189900073804
Markus Lantermann
B. Ullrich-Kornadt & R. Hagen, Nobelstraat 4, 7903 BH Hoogeveen
 
VB02 126 Sally vom Wierlings Hook
30-03-2016 SZ. L752 Chip 981189900078377
K.H.Wälter, Wierlings Hook 23, D-48249 Dülmen
Fokker
 
VB03 124 Quana von der Addingaste
06-04-2016 SZ. 2324389 Chip 981189900078752
Wilko Knieper, D-26506 Norden
Fokker & Okko Knieper, D-26506 Norden
 
B01 123 Jaica vom Grossen Ex
09-05-2016 SZ. L790 Chip 98118990007910162762
Heidelore Grosse, D-Köthen
Nicole Schoutens, Slenerweg 97, 7848 AG Schoonoord
 

 

PUBERKLASSE REUEN (9 tot 12 mnd - keurm: F. Gerstenberg)  STOKHAAR

 

 
VB01 35 Vac-Vacvölgyi Cello
20-04-2016 MET Nj 414/16 Chip 900182001266452
Zsolt Truszka, Bauer M.ut 41, 2600 Vác
Fokker H: Katrin Gumbel, Kasselerstrasse 4, D-34590 Wabern
 
VB02 37 Psycho vom Steinberger Hof
17-03-2016 SZ. 2325327 Chip 981189900080808
René Hubert, Niendorferstrasse 15, D-21403 Wendisch-Evern
Fokker

 

 
PUBERKLASSE REUEN (9 tot 12 mnd - keurm: F. Gerstenberg) LANG STOKHAAR

 

 
VB01 40 Eros vom Rhedaschloss
8-6-2016 NHSB. 3047748 Chip 528140000646830
G.J. Beckmann, Nijverheidsweg 7, 6651 KS Druten
Fokker
VB02 36 Sharkan vom Wierlings Hook
30-03-2016 SZ. 11750 Chip 981189900075395
Karl-Heinz Wälter, D-Dülmen
Karin Harkebusch, Einenerstrasse 6, D-48291 Telgte
 

 

JEUGDKLASSE TEVEN (9 tot 18 mnd - keurm: C. Ludwig)  STOKHAAR

 

 

SG01 100 Pipa von der Ghemazwinger
04-03-2016 LOSH. 1172717 Chip 947000000519619
Ghekiere Maarten, Edewallestraat 46, B-8610 Handzame
Fokker en Yvonne Verschoor en Jef Seyens
 
SG02 96 Lucy v. Tweelerland
08-02-2016 NHSB. 3033331 Chip 528140000636232
E. Drent , Sappemeer
Fokker & S. van der Kolk, Noorderstraat 325, 9611 AJ Sapppemeer
 
SG03 112 Prada aus der Brunnenstrasse
14-12-2015 SZ. 2326162 Chip 981189900064071
Otto Körber-Ahrens, D-37574 Einbeck
Andrea Pavel, Hofstrasse 3c, D-30890 Barsinghausen
 
SG04 106 Friede von Arjakjo
16-09-2015 SZ. 2319013 Chip 981189900051901
Andinus Eitens, Waldstrasse 1, D-26892 Heede
Fokker & Akkie Kuiper
 
SG05 99 Fame v. Ayla’s Aura
27-01-2016 NHSB. 3031613 Chip 528140000635228
Hans Lelieveld, Sittardhof 2, 5035 JM Tilburg
Fokker
SG06 94 Maylene vom Hülsbach
05-03-2016 SZ. 2323744 Chip 981189900074425
Oliver Kulke, Henkelshof 8, D-42897 Remscheid
Fokker & Filer Vasile Stelian, RO-Ciumest, Mt Nr 17013377
 
SG07 97 Lotte v. Tweelerland
08-02-2016 NHSB. 3033330 Chip 528140000634359
E. Drent , Sappemeer
Fokker & S. van der Kolk, Noorderstraat 325, 9611 AJ Sapppemeer
 
SG08 104 Nougat vom Christinen Brunnen
05-02-2015 SZ. 2320941 Chip 981189900062369
Susanne Schomann, D-33649 Bielefeld
Fokker
 
SG09 102 Inca team Ulmental
03-02-2016 SZ. 2325398 Chip 98118990081222
Klaus Sievers
D.P. Pals, Noorddammerweg 34, 1187CN Amstelveen
 
SG10 109 Samira van de Zomerdijkslanden
07-01-2016 NHSB. 3029905 Chip 528140000621842
Janny Krabbe
Fokker & Leo Behrens H: Rolf krabbe, Zomerdijk 73, 8064 XC Zwartsluis
 
SG11 93 Iby van Noort
05-01-2015 NHSB. 2323192 Chip 9811899000643957026
Edzard Muller, D-Moormerland
Vienna Looijschelder, v. Heemstraweg 5, 6657 KD Boven-Leeuwen
 
SG12 95 Disney vom Rhedaschloss
14-11-2016 NHSB. 3024635 Chip 528140000614713
G.J. Beckmann, Nijverheidsweg 7, 6651 KS Druten
Fokker
 
SG13 101 Fine vom Bieseland SzNr.: 2321154
22-10-2015 SZ. 2321154 Chip 981189900083198
Christian Meyer, Proppertweg 10, D-46399 Bocholt
Fokker
 
SG14 105 Fanny vom Bieseland
22-10-2015 SZ. 2321152 Chip 981189900084212
Christian & Manuela Meyer, D- 46399 Bocholt
Christoph Ostendorf, Kleine Mast 55, D-48691 Vreden
 
SG15 98 Yesse van de Lentfert Hoeve
13-11-2015 NHSB. 2833003 Chip 528140000627362
Jan Lentfert, Overdinkel
Ronald Tienkamp, Lonnekerweg 61, 7532 RL Glanerbrug
 
G01 103 Umsa vom Haus Ming
09-03-2016 NHSB. 3036797 Chip 528140000647989
Ma Ming, Muntweg 536, 6532 TT Nijmegen
Fokker
 

 

 
JEUGDKLASSE TEVEN (9 tot 18 mnd - keurm: C. Ludwig) LANG STOKHAAR

 

 
SG01 114 Cozi v.d. Tempelhoeve
06-02-2016 NHSB. 3033254 Chip 528140000627422
A.W.H. Phoelich
Fokker & M. Streussnig, Reekstraat 16, 6641 KK Beuningen
 
SG02 113 Pepsi de la Béadrie
18-01-2016 LOSH. 1176317 Chip 981100004284681
Jourquin Laurent
Jourquin Laurent, 19 Bas Chemin, B-7830 Bassilly
 

 

 

JEUGDKLASSE REUEN (9 tot 18 mnd - keurm: F. Gerstenberg)  STOKHAAR


 
SG01 30 Irk vom Klostermoor
27-09-2015 SZ. 2319077 Chip 981189000065142
Bernhard Norda
Fokker & Alois Osteresch, Dorfstrasse 87, D-26899 Brual
 
SG02 26 Olan van de Daelenberghûtte
15-10-2015 NHSB. 3052436 Chip
Gerda Luyten, Beringen
F. van de Meerendonk, Elisabeth Bas 10, 5281 HM Boxtel
 
SG03 27 Itch van Noort
05-01-2015 NHSB. 2323191 Chip 981189900067026
Edzard Muller, D-Moormerland
Vienna Looijschelder, v. Heemstraweg 5, 6657 KD Boven-Leeuwen
 

 

 
JEUGDKLASSE REUEN (9 tot 18 mnd - keurm: F. Gerstenberg) LANG STOKHAAR

 

 
SG01 33 Liam vom Hülsbach
26-02-2016 SZ. 2323158 Chip 981189900065167
Oliver Kulke, D-Remscheid
Natalie Arnolds, Jahnstrasse 2, D-51399 Burscheid
 
SG02 25 Hiro vom Hasenborn
17-12-2015 SZ. 2323247 Chip 981189900078466
F. Maxein
Fokker & M. Scheffer, Bergstraat 24, 6082 AK Buggenum
 
SG03 32 Peroz von Haus Tepferd
28-12-2015 SZ. 2321399 Chip 981189900068027
Helmut Tepferd, D-Gescher
Heinz Köhne, Köningsbergerstrasse 98B, D-45145 Essen
 
SG04 31 Eros vom Schwarzen Ninja
15-08-2015 SZ. 2318024 Chip 981189900059648
Rolf Kuiper, Ochtrup (D)
Vivian Meijerink, Roonstrasse 21, D-48599 Gronau
 

 

TUSSENKLASSE TEVEN (18 tot 24 mnd - keurm: P. Nefs)  STOKHAAR

 

SG1 Nice von Arlett

WT. 29-06-2015 / SZ. 2316443

 E. Markus Hafermass, Charlottenweg 55, D-Essen H: Birgit Wolf, Essen

 

SG2 Eyla aus Famke’s Zauberwald 

WT. 31-05-2015 / NHSB. 3008299

E. Y. Verschoor Houder: W. Jonkman

 

SG3 Jena vom Lärchenhain

WT. 08-08-2015 / SZ. 2317768

 E. Vincent Buss & Alide Boonstra, Zuiderdiep 293, 9521 AH Nieuw-Buinen

 

SG4 Gipsygarden’s Only

 WT. 02-09-2015 / DK. 16753/20105

 E. Carsten Honig, Kaiser Friedrich Hohe 37, 56179 Vallendar H: Benny Pley

 

SG5 Tanjana vom Streek

 WT. 13-06-2015 / SZ. 2316207

 E. Leo Behrens (D) & Janny Krabbe H.: Rolf Krabbe

 

SG6 Gucci aus Famke’s Zauberwald

 WT. 22-6-2015 / NHSB. 3011346

 Pamela Fletcher


SG7 Olgana von der Friedrichskluft

 WT. 30-03-2015 / SZ. 2315355

 E. Terry Daugherty, Texas (USA) H: Gudrun Lückermann, Altena

 

 

TUSSENKLASSE TEVEN (18 tot 24 mnd - keurm: P. Nefs) LANG STOKHAAR

 

SG01 90 Ardenburg Odette mit Brineack
26-04-2015 stamboomnr. AS02167807 Chip 953010000538445
mrs. W. Stephens (UK)
mr. & mrs. Hall, 119 Carlton Ave, ST67HF Soke-on-Trent (UK)
 
SG02 92 Xana vom Rader-Kreuz
21-07-2015 SZ. 2318362 Chip 981189900070193`
Andrea Schnitzler, D-Essen
René Filz, D-Essen
 
SG03 91 Oly-Wendy du Domaine de Diane
22-05-2015 LOSH. 1161995 Chip
Fred en Diane Fallier-Delen
Mariette Roup, Avenue Bel Horizon 49, B-1341 Ceroux Mousty (Ottignies)

 


 

TUSSENKLASSE REUEN (18 tot 24 mnd - keurm: P. Nefs) LANG STOKHAAR

 

SG01 23 Ardenburg Odin
26-04-2015 AS 02167803 Chip 958000010204386
Mrs. Wendy Stevens, UK
Sandy Platt, Thornton le Moors, UK-CH24HU Chester
 
SG02 21 Callimero van Noort
22-04-2015 NHSB. 2316484 Chip 981189900030506
Adri Phoelich, Beuningen
Stefan v.d. Zwart, Lange Dreef 62, 6641 WK Beuningen

 


 

OPENKLASSE TEVEN (15-72 mnd - keurm: P. Nefs )

 

ZG01 77 Ixi von Arlett
10-12-2014 SZ. 2318215 Chip 981189900054699
Margit van Dorssen, Efeuplatz 8, D-51105 Köln
Fokker
 
ZG02 74 Pinebrook Finesse
30-12-2013 UK. AS0901298 Chip 941000016634590
M. Plunkett & B. Jonkman Ashbourne (IRL)
Mo Lakin, Lakeside Cottage Ash Grove lane Egginton Derbyshire DE65 6GU UK
 
ZG03 78 Diva van Reinolf IPO1
07-06-2012 NHSB. 2689000 Chip 528140000488092
H.D.P. Damhuis, Losser
Ronald Tienkamp, Lonnekerweg 61, 7532 RL Glanerbrug
 

 

OPENKLASSE REUEN (15-72 mnd - keurm: P. Nefs )  STOKHAAR

 

ZG01 17 Stavros vom Amur
02-02-2015 SZ. 2312370 Chip 9811899000057473
Ferdi Kötters, D-Oeding
Rudy Caeyman, Knipperhoek 14, B-9450 Haaltert
 
ZG02 18 Rostagarten Apollo
01-09-14 AS 01328201 Chip 900200000241424
Mr & Mrs Butt
Fokker, 78 Haycroft Street Grimsby North East Lincolnshire DN312HX UK
 

 

 
OPENKLASSE REUEN (15-72 mnd - keurm: P. Nefs ) LANG STOKHAAR

 

 
G01 19 Inko vom Holtkämper See
12-10-2014 SZ. 2309081 Chip 981189900061737
Matthias Niedergassel, D-Bielefeld
H. Damen, Oude Tilburgsebaan 16, 5133 BE Riel
 

 

 

GEBRUIKSHONDENKLASSE TEVEN (24 mnd en ouder - keurm: C. Ludwig)   STOKHAAR

 

V01 67 Happi vom Suentelstein IPO1
17-10-2014 SZ. 2311229 Chip 981189900061933
Hinrich Müller, D-Bad Essen
George Foreman, USA H: Klaus Menze, Buchenstr. 37, D-59379 Selm
 
V02 63 Pascal v h Boombos IPO1 Kkl
10-09-2013 NHSB. 2937788 Chip 528140000536974
Simon Tak, Julianaweg 12, 4725 SJ Wouwse-Plantage
Fokker
 
V03 60 Häsel v.d. Lentfert Hoeve IPO1
14-11-2014 NHSB. 2986001 Chip 528140000591844
Jan Lentfert, Invalsweg 18, 7586 RC Overdinkel
Fokker en Ilona Sanders
 
V04 69 Lisa vom Wiesenring IPO1 Kkl
13-12-2014 SZ. 2310602 Chip 981189900045081
Manfred Grüneklee, D-Beeskow
Brigitt Grüneklee, Kieffangweg 2, D-Beeskow
 
V05 53 Holly vom Heralmaborg IPO1 Kkl
01-02-2014 SZ. 2301301 Chip 981189900044069
Albert Veenstra, Dorfstr. 37, D-26899 Rhede
Fokker
 
V06 70 Issy van de Lentfert Hoeve IPO1
21-12-2014 NHSB. 2857960 Chip 528140000601702
J.G.M. Lentfert, Overdinkel
Shirley Mc Minn, Texas (USA) H: Helmer Eiben, D-Bramsche
 
V07 65 Ximena von El Tous IPO2 Kkl
27-12-2014 SZ. 2312613 Chip 981189900050291
Dr. Luis Soldevilla de Benito
Fokker
 
V08 68 Trisca van Liedehof IPO1 Kkl
22-09-2012 NHSB. 2915148 Chip 528140000521553
Andre Vrijbloed, Zuiderweg 6, 1165 NA Halfweg
Fokker
 
V09 58 Chesta van Liedehof IPO1
17-02-2014 NHSB. 2954992 Chip 5281400000561147
K.M. Vrijbloed-Van Eijndthoven, Halfweg
Herman Eskes, Voortseweg 3, 7227 NH Toldijk
 
V10 59 Cailin v.d. Lentfert Hoeve IPO1 Kkl
30-06-2013 NHSB. 2929606 Chip 528140000542200
Jan Lentfert, Invalsweg 18, 7586 RC Overdinkel
Fokker en Ilona Sanders
 
V11 62 Rutha vom Klostermoor IPO1 Kkl
21-07-2011 NHSB. 2270085 Chip 981189900010424
B. Norda, D-Papenburg
H.G Mooij-Kuipers, Noorderbocht 139, 8307 DH Ens
 
SG 1 54 Indy vom Itterbach IPO3
16-06-2014 NHSB. 2971833 Chip 528140000568808
H. Nordkamp, Hoofdstraat 98, 7586BV Overdinkel
Fokker
 
G01 57 Freyer vom Wulfs Wurf IPO1
19-08-2014 SZ. 2307065 Chip 981189900063495
Gisela Wulf, D-26936 Stadland
Willi ten Cate, Wacholderweg 47, D-49843 Uelsen
 
G02 64 Isa von Itterbach IPO1
16-06-2014 NHSB. 2971835 Chip 528140000572186
H. Nordkamp, Overdinkel
Diana Brouwer, Lonnekermarkeweg 115, 7532 RZ Enschede
 
G03 55 Mayka von Gut Korten IPO2
06-11-2013 NHSB. 3000718 Chip
P. Rüffler, D-Fröondenberg
Carine ter Beke, Weth. Hassingstr. 41, 7586 CN Overdinkel
 
G04 52 Belle oet de Poeterië IPO3/A2 Kkl
17-10-2010 NHSB. 2813563 Chip 528140000432808
Bartho Leferink, Bosweg 2, 7481RJ Buurse
Fokker
 

 

 
GEBRUIKSHONDENKLASSE TEVEN (24 mnd en ouder - keurm: C. Ludwig) LANG STOKHAAR

 

 
V01 72 Iliana de Orse Mak Flai BH AD IPO3 Kkl
29-09-2013 NHSB. 3026354 Chip 965000000302525
YU Koikova, Yuzhnaya 7-78 Lyubertsy MO 140006 Russia
A. Phoelich & Megan Streussnig, Reekstraat 16, 6641 KK Beuningen
 
V02 73 Norana vom Haus Derrek IPO2 FH Kkl
29-05-2012 SZ. 2284423 Chip 981189900001099
R. Overbeeke, D-Gronau
Hans Peter Theobald, Hauptstrasse 9A, D-48619 Heek-Nienborg
 

 

GEBRUIKSHONDENKLASSE REUEN (24 mnd en ouder - keurm: F. Gerstenberg)   STOKHAAR

 

 

V01 10 Henko vom Holtkämper Hof IPO3 Kkl
14-02-2015 SZ. 2312796 Chip
Jörg Niedergassel, Holtkämperstrasse 6, D-33649 Bielefeld
Fokker & Stefanie Schmidt
 
V02 11 Karlo vom Team Arlett IPO2 Kkl
25-07-2012 SZ. 2286578 Chip 981189900020626
Mathijs W. van Dorssen, Efeuplatz 8, D-51105 Köln
Margit van Dorssen, Efeuplatz 8, D-51105 Köln
 
V03 9 Lampio di Serbio Feetback IPO3 Kkl
05-06-2013 SZ. 2310099 Chip 688035000099057
Goran Pesic, Nikole Grulovika 72, RS- 11126 Beograd
Laura Schmidtke, Sandpilzweg 1, D-48432 Rheine
 
V04 8 Ork vom Schwarzen Mandarin IPO1
30-01-2015 SZ. 2311720 Chip 9811899000057981
Silvia Siepermann, D-Dortmund
Wilhelm Kepper, Kellermannsweg 59, D-4479 Bochum

 
SG01 5 Xando van de Moezenbulte IPO3 Kkl
19-03-2010 NHSB. 2786202 Chip 528140000396642
J. ten Have, Lichtenvoorde
J. Timmer, Punterstraat 15, 8152 CE Lemelerveld
 
SG02 3 Mighty vom Oostweg IPO3
28-09-2013 LOSH. 1133336 Chip 981100002993596
Jef Nuyens, Steenweg op Ravels 140, B-2360 Oud Turnhout
Peter Dejeneffe, Onze Lieve Vrouwstraat 207, B-3550 Heusden Zolder
 
SG03 6 Lex vom Midlicher Land IPO2
18-07-2013 NHSB 2295180 Chip 9811899000022169
Herbert Sicking, D-Rosendahl
Bert Wild, Steenweg 13, 7531 BS Enschede
 
SG04 4 Kenzo van JHT’s Hoeve IPO3
09-02-2011 LOSH. 1090128 Chip 528140000292302
S. Degroodt, B-Zomergem
L van Bont, Gasthuisstraat 38, B-1760, Roosdaal
 

 

 
GEBRUIKSHONDENKLASSE REUEN (24 mnd en ouder - keurm: F. Gerstenberg) LANG STOKHAAR

 

 
V01 15 Figaro von Milou IPO2 Kkl
22-07-2012 SZ. 2284506 Chip 981189900034256
Luciano Foresti, D-Duisburg
Jürgen Scheffler, D-47638 Straelen H: Katarina Neumann
 
SG01 16 Ekki Gremlin’s IPO3
05-02-12 SZ. 2277224 Chip 981189900014985
Herman Jahnel, D-Hörstel
Iris Becker, Marklandstr.61, D-42279 Wuppertal
SG02 14 Bruce z Rotuzkich Bagien HGH
14-07-2014 SZ. L643 Chip. 981189900069303
Monika Pustelnik, PL-Jaworze
Doris Kluth, Kempenerstrasse 6, D-41749 Viersen
 
Ausr. 13 Wodan Von Bisschofsheim IPO1
16-9-2014 NHSB. 2979592 Chip 528140000582227
J. Minnema
Ina Steenbergen&Ron v. Hiel, Oude Zuiderweg 1a, 9351 PE Leek

 

Terug