VVDH Africhtings - BOP - Agility Kampioenschap

22 / 23 - 04 - 2017

Hippisch Centrum C&M - Jumping Bonheiden
Oude Schrieksebaan 85A
2820 Bonheiden

Peter Mayerl
Speuren
Erwin Patzen
Gehoorzaamheid
Rinus Bastiaansen
Verdediging
Roland Dierendonck
Show U.S.S.
Kevin Van Gils
Klein werk
Carl  Onbelet
Stellen
Tom  Willems
(Reserve)


 Foto's  zaterdag

Foto's Feestavond en Zondag

Pl. Cat Lot Deelnemer Hond Club A B C Tot
1 20 1 Van Den Berghe Ronny Lucipher Galan Nalag Kg. 50 Veerle 100 97 94 291
2 12 13 Leemans Dirk Kjerro van Blutsenhof Kg. 21 Ter Lo 97 90 94 281
3 23 16 Vanderhulst Luc Mats le Petit Fouilleur Kg. 02 Duitse Herders 99 86 95 280
4 13 27 Leirs Mark Max von Haus Targa Kg. 50 Veerle 96 91 92 279
5 26 9 Vermeir Luc Louka vom Bussardwald Kg. 38 Land van Aalst en Dender 98 86 92 276
6 3 28 Carrieri Tommy Lana du Triangle Magique Kg. 11 De Moedige Bijter 92 93 88 273
7 14 2 Michielsen Philip Inox vom Heiligental Kg. 04 Bokrijk 92 90 88 270
8 9 4 Hannes Frans King House Challege Kg. 10 De Laakdalse Herder 87 90 91 268
9 30 12 Wolfs Jurgen Osca di Casa Mosella Kg. 38 Land van Aalst en Dender 93 88 84 265
10 17 22 Plevoets Gert Dala von Alt Griethuysen Kg. 52 De Moedige Herdershond 90 83 89 262
11 1 3 Bier Deborah Bono Mar-Zur Kg. 21 Ter Lo 86 94 82 262
12 24 21 Vangerven Johan Jetrho Orrylordblack Kg. 10 De Laakdalse Herder 87 91 83 261
13 15 29 Moonen Eddy Iko van Haus Moons Kg. 47 Vrolijke Hondenvrienden (V.H.V.) 98 80 83 261
14 8 25 Gerber Peter Nate von Spitzbubezwinger Kg. 51 Grimbergen 90 86 83 259
15 5 18 Dejeneffe Peter Mighty vom Oostweg Kg. 06 Neerpelt 85 93 80 258
16 29 14 Willems Luc Barthez vom Great Digger Kg. 50 Veerle 79 88 88 255
17 27 5 Vermeiren Stephan Bert von Gawall Kg. 38 Land van Aalst en Dender 81 85 82 248
18 16 15 Oris Dirk Khanto van 't Enclavehof Kg. 47 Vrolijke Hondenvrienden (V.H.V.) 93 78 77 248
19 4 19 Coymans Ivan Wepi Jipo-Me Kg. 19 Geel 70 88 87 245
20 21 8 Van Den Walle Guy Lexor van Haus Moons Kg. 38 Land van Aalst en Dender 89 70 77 236
21 7 30 Fernandez-Garcia Jose Noa von der Daelenberghutte Kg. 14 Onze Trouwe Vriend 73 80 82 235
22 10 7 Janssens An Latu vom Alten Kanal Kg. 50 Veerle 80 74 81 235
23 25 10 Vergauwen Jan Raptor Junior of Shinji's Star Kg. 47 Vrolijke Hondenvrienden (V.H.V.) 84 74 75 233
24 22 20 Vandenheuvel Will Emma vom Westerloh Kg. 04 Bokrijk 60 90 85 235
25 2 11 Cannaerts Willy Lork van de Gulderij Kg. 21 Ter Lo 78 79 60 217
26 6 24 Depaepe Geert Maicky van de Blackheide Kg. 38 Land van Aalst en Dender 78 60 70 208
  11 23 Kielbaey Mia Kato von Haus Targa Kg. 50 Veerle     Dsq.  
  18 26 Schreurs Birgit Macho vom Haus Sevens Kg. 52 De Moedige Herdershond     Dsq.  
  19 17 Van Bont Lydia Kenzo van JHT's Hoeve Kg. 38 Land van Aalst en Dender     Dsq.  
  28 6 Vranckx Wesley Luka van Guy's Hof Kg. 19 Geel     Dsq.  

 

BOP Kampioenschap VVDH

Beoordelaars: Mark Chauvaux en Rudi Mostien
Examenleider: Frans Vandingenen
 

Wedstrijd B.O.P.-3
 

Pl. Geleider Club Naam Hond Tot.
1 De Wit Alex Kg. Grimbergen Obi von Haus Targa 99
2 Van Holt Etienne Kg. V.H.V. Kiba van 't Enclavehof 99
3 De Wit Alex Kg. Grimbergen Mirko vom Steinackermuhlen 96
4 Dimpfel Chelsey Kg. Antwerpen Gandor vom Burg Kurzwallen 94
5 Willems Amy Kg. Veerle Jack van de Guderij 92
6 Menten Roxane Kg. Riemst Mellow vom Damburgerschloss 91
7 Dimpfel Chelsey Kg. Antwerpen Gitta vom Aranka House 90
8 D'Hooge Sarah Kg. DLH Kemzeke Lyla Palmboomhof 89
9 Wierts Albert Kg. V.H.V. Lando van Haus Moons 70

Wedstrijd B.O.P.-2
 

Pl. Geleider Club Naam Hond Tot.
1 Bresseleers Leen Kg. Geel Nestor vom Suzyhof 93
2 Ver Cammen Eric Kg. Ter Lo Jeck van de Gulderij 91
3 Maes Sonja Kg. Ter Lo Lando from Home Dianis 84
4 De Hondt Evi Kg. Ter Lo Jitse from Home Dianis 81
5 Gendarme Jean Kg. Ter Lo Optikas Mona 70
6 Roesems Jean Louis Kg. Ter Lo Nasca d'Alleche 66

Wedstrijd B.O.P.-1
 

Pl. Geleider Club Naam Hond Tot.
1 Knapen Jolien Kg. Riemst Pirlo vom Team Hühnegrab 96
2 Dimpfel Peter Kg. Antwerpen Odin van Zieta's Hof 95
3 Van Doninck Jan Kg. Meerhout Chiva 94
4 Knapen Dany Kg. Riemst Orbit von Haus Targa 93
5 Knapen Dany Kg. Riemst Vince-Schumann v.d Ybajahoeve 93
6 Maes Sonja Kg. Ter Lo Orry van de Gulderij 91
7 Van Loock Christine Kg. Geel Lupus vom Tamaraspitze 89
8 Nijs Eric Kg. Riemst Nina van de Gulderij 88
9 Wierts Albert Kg. V.H.V. Kato 86
10 Van Camfort Eugene Kg. Geel Omar von Renderau 79

 

 

Terug