Houtland Trofee 2017

kringgroep Houtland 24 - 09 - 2017 te Koekelare

Foto's

 

Baby Teven Stokhaar

 

3 1 VB Quinn Vom Marketal Guy en Vif Verheyen-Dufraing

 

2 2 VB Whillow von Hamyar B.R.Rossenally

 

4 3 VB Faith Vom Sante's Home Remmerie David

 

1 4 VB Quebbel van de Gulderij Peeters Wendy - Willems Amy

 

5 Afw. Quiny Mont Des Noirfeux Droy Melanie

 

Baby Reuen Stokhaar

10 1 VB Quick Mont Des Noirfeux Droy Melanie

 

9 2 VB Quyego de la Béatitude Véronique Jorion

 

7 3 VB Qurock van de Gulderij Peeters Wendy

 

8 4 VB Quaid Black Creek Valley David Struys

6 5 VB Quinto Vom Cornelienhof Saelens Patricia

 

 

Prepups Teven Stokhaar

 

11 1 VB Nikita Vom Hulsbach Ansgar Kartheiser - Dino Scubla

 

12 2 VB Quality von Santamar Christophe Van Acker & Karina Pederse

 

13 3 VB Quenta vom Djorhaus Van Moorleghem Patrick

 

Prepups Reuen Stokhaar

 

14 1 VB Ukon von Appolonia Karina Pedersen

 

15 2 VB Fury v.d. Tempelhoeve A. Phoelich & M. Streussnig

 

 

Pups Teven Stokhaar

 

16 1 VB Perlah Mont D'Osiris Mathy Raphael

 

17 2 VB Jetta Vom Luttersbruch Ansgar Kartheiser - Dino Scubla

 

19 3 VB Mara du Beffroi du Boulonnais Fortin Jannick

 

20 4 VB Shanto's Hanka Carla Stevens

 

18 5 VB Prada du Parc a Mitrailles Y. Verschoor & J. Seyen

 

 

Pups Reuen Stokhaar

 

23 1 VB Varro v h Boombos Simon Tak

 

21 2 VB Prasio van ’t Aardshof Tienke Huisman

 

22 3 VB Mimoun du Beffroi du Boulonnais Fortin Sébastien

 

 

Pups Reuen Lang Stokhaar

24 Afw. Rocky vom Golzheimerland Daeniek Dijkstra

 

 

Jeugd Teven Stokhaar

 

38 1 ZG Zispe von der Weinberg Siedlung A. Phoelich & M. Streussnig

 

31 2 ZG Priska Mont D'Osiris Mathy Raphael

 

37 3 ZG Zaika D'ulmental Bendaoud Bilal

 

34 4 ZG Pixel Mont Des Noirfeux Droy Melanie

 

35 5 ZG Tuska Vom Hühnegrab Heinz Scheerer und Roger Mertes

 

25 6 ZG Paris vom Darogwenhaus Van der Zeypen - Geets Geert

 

33 7 ZG Pinkky van Kiefbos Dekocker Martine

 

30 1 G Ping Lassie vom Darogwenhaus Pulinx Jacques

29 2 G Petrha-Miza von Hause Valke Pulinx Jacques

 

32 3 G patsi von cedkaley Dekocker dirk

27 4 G Pixie von Hause Valke Vantorre - Volckaert

 

28 5 G Platina von Hause Valke Vantorre - Volckaert

 

36 Afw. Rosy Di Terra Scura Massarelli Andrea-Kallas Marita

26 Afw. Pilla Vom Kairisum Ciarrochi Pino & Ballatore Francoise


Jeugd Teven Lang Stokhaar

 

39 1 ZG Kenzi v. Huize Bardusa N. Bracke-De Roover

 

40 2 ZG Phaila Des Coteaux d"Aaz Mestdag Geert

 

41 3 ZG Margman Pearly Mart Kessen

 

 

Jeugd Reuen Stokhaar

 

45 1 ZG Ywan von der Magistrale Julien en Marie-Thérèse Blindeman-Rum

 

50 2 ZG Zarek D'ulmental Bendaoud Bilal

 

43 3 ZG Gatlin von Juvenisty Claus Guido

 

49 4 ZG Polifinario Vom Haus Acker Elise De Muynck

 

42 5 ZG Paco Vom Darogwenhaus David Salembier

 

47 1 G Pasco van Kiefbos Mathieu Velghe

 

46 2 G Paco Von Cedkaley David Van der Linden

44 Afw. Pico Van Esblokhof Vandepoele Stijn

48 Afw. Perros van kiefbos Karin Bosman

 

Jeugd Reuen Lang Stokhaar

 

51 1 ZG Nolly aus famke's zauberwald Gregoor jo

 

 

Open Teven Stokhaar

 

56 1 ZG Estheer Fabare Bohemia Van Hout Marc

 

58 2 ZG Phara von Santamar Jan Fleskens

 

 

54 3 ZG Olivia Mont D'Osiris Ansgar Kartheiser - Scubla Dino

 

57 4 ZG Olivia von Haus Paris Marco van der Peet

 

52 5 ZG Orana vom Tamarasputze Alfons Van Sweevelt

 

55 6 ZG Iby van Noort Vienna looijschelder

 

53 1 G Orsa van de Gulderij Katleen Smets

 

 

Open Reuen Stokhaar

 

61 1 ZG Costa Fabare Bohemia Van Hout Marc

 

Fernando 62 2 ZG von Juvenisty Debby 't Hoen

 

60 3 ZG Pacco von Santamar Mommens Lena

59 Afw. Panter von Muikenshof Eddy & Wannapa Dekeyser-Kanphai

 

 

Open Reuen Lang Stokhaar

 

63 1 ZG Gaiko v/d Pluijme Slot Franky Lecompte

 

 

Gebruiks Teven Stokhaar

 

 

64 1 U Tatum v. Adelplatz Harry Boontjes

 

65 2 U Pascal v h Boombos Simon Tak

 

68 3 U Altea von Aussenen Black A. Phoelich & M. Streussnig

 

 

66 Afw. Afrodite vom Pizzorusso Sam Lingier

67 Afw. Molly vom Nordteich Wouter Seynhaeve

 

 

Gebruiks Teven Lang Stokhaar

 

72 1 U Daizy v. Ayla's Aura Susan Dooley

 

71 2 U Megas zur Wachter Mühle Mart Kessen

 

70 3 U Maya von Santamar Martens Raoul

 

69 Afw. Neith Mont D'Osiris Valeanu Caius Richard

 

 

Gebruiks Reuen Stokhaar

 

81 1 U Veneze Toro Van Hout Marc-Van Bavel Wim

 

79 2 U Collin Groovy V.D. Ybajo Hoeve Larry Dom Vinzant,

 

73 3 U Juwika Frisko Sam Lingier

 

76 4 U Jarco Vom Haus Thalie Raats B. - Van Oerle M. - Vanoverberghe

 

77 5 U Lando Mont D'Osiris Benny Pley - Dino Scubla

 

78 6 U Storm von Hamyar B.R.Rossenally

 

75 7 U Vax Van De Ronden Hoek Pierre Clabost

 

82 8 U Nairo vom Oostweg Karen Declercq

 

74 Afw. Yeti vom Thermodos Sam Lingier

80 Afw. Watson vom Thermodos Van Hout Marc- Pedersen Karina

 

 

Gebruiks Reuen Lang Stokhaar

 

84 1 U Solo von Hamyar Beindorff Claudine

 

83 2 U Apollo-Destroyer v.d. Ybajo Hoeve Jacques Knockaert

 

Terug