Klik op foto voor groot formaat

Wintertrofee

3 - 03 - 2013

Kringgroep 60 Het Looi

 

Foto's

 

Baby teven Stokhaar

 

 

 

1 VB  Layka vom Djorhaus

Gary vom Haus Thalie x Elsa vom Haus Thalie

F: Van Moorleghem Patrick & Rosseeuw Mia                  E: Van Moorleghem Patrick

 

 

1 B  Loca vom Cornelienhof

Gary vom Haus Thalie x Dona vom Haus Thalie

F: Beindorff Claudine                     E: Vepoucke-Beindorff R.

 

Afw: Oksana von Merian

Ursus vom Rader-Kreuz x Gynna von der Bärenschlucht

F: Schulte Josef-Frank                            E: Schnitzler Michael & Wilfried Arnolds

 

 

 

Baby reuen Stokhaar

 

1 VB  Lando Mont d'Osiris

Luca von der Wilhemswarte x Cassy du Clos d'Aoste

F: Scubla Dina                           E: Pley Benny

 

2 VB  Lasco vom Djorhaus

Gary vom Haus Thalie x Elsa vom Haus Thalie

F: Van Moorleghem Patrick & Rosseeuw Mia                           E: De Boever Filip

 

 

 

Baby reuen Langstokhaar

 

 

 

1 VB  Caine Vom Huhnegrab

Sam Von Grafenbrunn x Samie vom Huhnegrab

F: Scheerer H.                          E: Maas R.

 

2 VB  Asko von der Burg Reichenstein

Yankee vom Feuermelder x Quennja von der Burg Reichenstein

F: Gäfgen Lothar                         E: Van Londersele Pascal

 

 

 

Prepups teven Stokhaar

 

 

1 VB  Dascha vom Trompetersprung

Conbhairean Uno x Oduscha vom Trompetersprung

F: Göke Hans-Ludger                                 E: Snijders R. & Göke Hans-Ludger

 

2 VB Litchies du Parc a Mitrailles

Etoo Aus Wattenscheid x Chelsea du Val d' Anzin

F: Destercq Luco                                   E: Destercq Luco & Barré Laeticia

 

2 VB  Lara du Parc a Mitrailles

Lennox von Regina Pacis x Ciska du Maingoval de Dolci

F: Destercq Luco                        E: Destercq Luco

 

4 VB  Lima van Corsalabroek

Nino von Tronje x Illy van Corsalabroek

F: Cauberghs Theo                    E: Cauberghs Theo

 

5 VB  Hayka Vom Haus Stephen

Fatal des Terils du Ch'ti x Hirka vom Haus Flicka

F: Vom haus stephen                               E: Hennet Frederic

 

 

 

 

Prepups reuen Stokhaar

 

 

1 VB  Louko du Parc à Mitrailles

Count ustinov x Falonnes des meilleurs sang

F: Destercq Luco                                   E: Droy Melanie

 

 

2 VB  Lewis de la Béadrie

Quentino von Arlett x Baccara von Haus Thalie

F: Jourquin Laurent                          E: Gebbia Sandro & Jourquin Laurent

 

 

 

Prepups reuen Langstokhaar

 

 

 

1 VB  Lupus vom Tamaraspitze

Tyson vom Köttersbusch x Ines vom Tamaraspitze

F: van Sweevelt Alfons                                       E: Verstraelen Delphine

 

2 VB  RS Zur Worringer Rheinaue

Etoo Aus Wattenscheid x Figlia Zur Worringer Rheinaue

F: Itter Bruno                                 E: Van Kerchove Kenny

 

 

 

Pups teven Stokhaar

 

 

1 VB  Vonbesten Cookie

Hero vom Amur x Aloy von Neuseenland

F: Gilbert Chris                                   E: Gilbert Chris

 

 

2 VB  Sara v.d. Zenteiche

Hagadahls Figo x Yanka v.d. Zenteiche

F: Ludwig Christoph                            E: Ludwig C. & Lelieveld H.

 

 

3 VB  Lady du Mont des Noirfeux

Ixus zur Worringer Rheinaue x Jazzi Mont d'Osiris

F: Droy Melanie                        E: Beaujean Thierry

 

 

4 VB  Conbhairean Gabriella

Iliano vom Fichtenschlag x Conbhairean Leska

F: McDonald H. & Greer D.                           E: Cathie Jo & Marc Van Hout

 

 

5 VB  Denia von Burg Julia

Tyson von Moorbeck x Antje von Burg Julia

F: Gillissen Bert                             E: Gillissen Bert

 

 

Pups teven Langstokhaar

 

1 VB  Alana vom Strauspark

Xander von Fidelius x Cassy van de Pluijmenslot

F: Maas R.                                 E: Walda P.

 

 

 

Pups reuen Stokhaar

 

 

1 VB  Baggio von Juvenisty

Mentos vom Osterberger-Land x Romy van de Ramonjahoeve

F: 't Hoen D.                                       E: van der Wal Cor

 

 

2 VB  Degas von Burg Julia

Tyson von Moorbeck x Antje von Burg Julia

F: Gillissen B.                                 E: Dekeyser Eddy & Gillissen B.

 

 

3 VB  Ronny von Haus Hollman

Xeno vom Mattenburcherland x Olly von Haus Hollman

F: Koch P.P.E.                                     E: Buysmans Ben

 

4 VB Mac vom Altenbergerland

Canyon von der Lars-Aue x Tamara vom Deutschen Adel

F: Schleuter Norbert                            E: Sneyers Philip

 

Afw: Hon-Ton aus Famke's Zauberwald

Fulz di Zenefredo x Goldy aus Famke''s Zauberwald

F: Ihrens Olav                              E: Benny Pley

 

 

 

Pups reuen Langstokhaar

 

 

 

1 VB  Quattro vom Steffen Haus

Boomer vom Polarstern x Onja vom Rader-Kreuz

F: Honig Brigitte                            E: Eastwood & McCowliff & Reilly

 

 

 

Jeugd teven Stokhaar

 

 

1 ZG  Aischa vom Damjan Hof

Quen von Panoniansee x Vera Armandia Lidderdali

F: Damjan Ceklic                                        E: Benny Pley & Wilbert Orlineta

 

 

 

2 ZG  Fraya vom Streek

Etoo aus Wattenscheid x Pirka vom Streek

F: Behrens Leo                                  E: Krabbe Janny & Rolf & Leo Behrens

 

 

3 ZG  Kiwi du Parc a Mitrailles

Nino von Tronje x Eva du Val d'Anzin

F: Destercq Luco                     E: Destercq Luco

 

4 ZG  Kunta von Loosbroekerzwinger

Xaver von Loosbroekerhaus x Quelle von Loosbroekerhaus

F: Milius L.                                      E: Milius L.

 

Afw: Hanna vom Farbenspiel

Nino von Tronje x Monja vom Rader-Kreuz

F: Arnolds Wilfried                                E: Wilfried Arnolds & Schnitzler Michael

 

Afw: Lily von haus trendy

Figo hagadahls x Pischa von der zenteiche

F: Peeters Bart                            E: Saenen cindy & kallas marita

 

 

 

Jeugd teven Langstokhaar

 

 

1 ZG  Yasmin vom Team Schwarzaugen

Yoker vom Leithawald x Leyla Vom Schwarzaugen

F: Koraj Musli                                              E: Maas R.J.

 

 

 

Jeugd reuen Stokhaar

 

 

 

1 ZG  Puck von Fedelia

Sony Dei Colli Storici x Giorgia von Fedelia

F: Cesare Antonio                                    E: Wozniack Joachim & van Steinvoorn Renate

 

 

2 ZG  Tramella Hanx

Omen Radhaus x Tramella Xanti

F: Rambridge Ryan & Sygrove Karen                           E: Rambridge Ryan & Sygrove Karen

 

 

3 ZG  Kazoe vom Marketal

Hagadahls Figo x Faye von Santamar

F: Verheyen-Dufraing Guy & Vif                              E: Van Bavel Wim & Dufraing Vif

 

 

4 ZG  Kheops Mont d'Osiris

Bunker de la Presqu'ile Guerandaise x Cassy du Clos d'Aoste

F: Scubla Dino                                  E: Pley Benny & Scubla Dino

 

 

5 ZG Largo Mont d'Osiris

Mentos vom Osterberger Land x Henjy Mont d'Osiris

F: Scubla Dino                                 E: Bawin Benoit

 

 

6 ZG  Bronco vom Haus Rocka

Team Marlboro Tiger x Britt vom Haus Hagendoorn

F: De Lepper J.G.N.C.                             E: De Lepper J.G.N.C.

 

7 ZG Fedor vom Haus Katsboghte

Gaucho vom Esherlager x Uri von der Brucknerallee

F: Jacobs Ernst                                  E: Brouwers Jac en Haan Loes

 

8 ZG  Harco vom Rumbachtal

Remo vom Fichtenschlag x Fina vom Rumbachtal

F: Borgards Heinz                              E: Eevers Yoshi

 

1 G   Jonny von Alstaden

Pyke von Prevent x Batida von Alstaden

F: Schrafen Klaus                                 E: Quinten Guido

 

Terug Getrokken  Zerxes vom Hasenborn

Franco vom Kuckucksland x Tjara vom Hasenborn

F: Maxein Werner                                E: Smits - van Leuken Joyce

 

Afw: Woice vom Rader-Kreuz

Ursus vom Rader-Kreuz x Raja vom Rader-Kreuz

F: Schnitzler Andrea                              E: Hafermaas Markus & Schnitzler Michael

 

 

 

Jeugd reuen Langstokhaar

 

1 G Hexon von der Musikschmiede

Addy vom Finkenschlag x Desiree von Baccara

F: Melchers Heiner                                E: Corswarem Omer

 

Afw: Kruif zur Wachter Mühle

Ballack zur Worringer Rheinaue x Xtra v. Dongmiran

F: Kessen Mart                            E: Kessen Mart & Mertens Trudy

 

 

 

Tussen teven Stokhaar

 

 

1 ZG  Georgia du Val d' Anzin

Remo von Fichtenschlag x Elsa du Val d'Anzin

F: Trentenaere Eric                                    E: Destercq Luco & Trentenaere Eric

 

2 ZG   Quera v.d. Zenteiche

Tyson vom Köttersbusch x Yanka v.d. Zenteiche

F: Ludwig Christoph                            E: Ludwig C. & Lelieveld H.

 

 

3 ZG  Falkoen´s Otilla

Remo vom Fichtenschlag x Neverkilen Becky

F: Kjell Olaf Olsen                            E: Hansen Daniel & Beckers Arno

 

4 ZG  Kita van Corsalabroek

Hagadahls Figo x Gina van Corsalabroek

F: Cauberghs Theo                                    E: Cauberghs Theo

 

5 ZG  Kalea du Parc a Mitrailles

Nino von Tronje x I-tunes du Parc a Mitrailles

F: Destercq Luco                                     E: Destercq Luco

 

6 ZG  Kiara van 't Genzokehuis

Hagadahl's Figo x Geke van Corsalabroek

F: Vaes-Truyen                                  E: Vaes-Truyen

 

7 ZG  Kyra vom Steinackermühlen

Cliff vom Gillrather Traum x Elke vom Haus Sevens

F: Cloostermans Wesley                                  E: Cloostermans Wesley

 

8 ZG  Kayla von Muikenshof

Paer vom Hasenborn x Enka vom Klostermoor

F: Dekeyser Eddy                                    E: Kanphai Wannapa & Dekeyser Eddy

 

1 G  Kitta vom Marlinwald

Goran van Serburus x Gitta vom Haus Sevens

F: Verschueren-Van den Broeck                                    E: Verschueren-Van den Broeck

 

2 G  Kiara vom Marlinwald

Goran van Serburus x Gitta vom Haus Sevens

F: Verschueren-Van den Broeck                                   E: Verschueren-Van den Broeck

 

3 G  Kaya vom Marlinwald

Goran van Serburus x Gitta vom Haus Sevens

F: Verschueren-Van den Broeck                              E: Verschueren-Van den Broeck

 

Afw: Kelly vom Hügelschloss

Titan vom Schaumbergerland x Bambi vom Eremtal

F: Ghysens Chris                            E: Ghysens Chris & Boelaert Karin

 

 

 

Tussen reuen Stokhaar

 

1 ZG  Tramella George

Fulz di Zenevredo x Tramella Jenta

F: Rambridge Ryan & Sygrove Karen                              E: Rambridge Ryan & Sygrove Karen

 

2 ZG   Falkoen`s L- Hatchi

Zeus Del Cantone x Rea vom Hamburgerland

F: Kjell Olaf Olsen                                       E: Jensen Therese & Beckers Arno

 

3 ZG   Guetoo du Domaine du Parc

Etoo Aus Wattenscheid x Birdy du Domaine du Parc

F: Trentenaere Bruno                                   E: Destercq Luco

 

 

 

Gebruiks teven Stokhaar

 

1 U   Kaleya vom Amur*

Paer vom Hasenborn x Winona vom Amur

F: Kötters Daniela                                  E: Kallas Marita & Kötters Angelika

 

 

2 U  Hesther v.d. Zomerdijkslanden*

Dux de Intercanina x Jade v.d. Zomerdijkslanden

F: Krabbe Janny                                        E: Krabbe Janny & Rolf & Leo Behrens Lero

 

 

3 U   Fina vom Rumbachtal*

Yerom vom Haus Salihin x Zaira vom Rumbachtal

F: Borgards Heinz                                    E: Borgards Heinz & Willems Kristof

 

4 U  Imka vom Elster Schloss*

Nando vom Gollerweiher x Baila v.d. Ybajo Hoeve

F: Deen Exter M.H                              E: Ghysens Chris

 

5 U  Iona vom Glockenhaus*

Zerxis vom Osterberger Land x Tanni vom Farbenspiel

F: Goffard Marianne                              E: Droy Melanie

 

 

6 U  Jessy vom Adelfurst

Quenn vom Loher Weg x Dolly vom Venushof

F: Pelgrims Robert                         E: Mens Alex

 

7 U  Team Marlboro Karmen

Guccy vom Heinrichsplatz x Team Marlboro Quess

F: Frost Per                                        E: Johansen Arne Olaf

 

 

8 U  Lucca v.h. Spienolahof*

Quenn von Löher Weg x Ussi v. Trasidius

F: Welten J.M.A.                                     E: Welten Johan

 

9 U  Jipsy von Loosbroekerzwinger

Veron vom Externstein   x Quelle von Loosbroekerhaus

F: Milius L.                              E: Milius L.

 

10 U  Jana vom Tejada Schloss

Hagadahls Figo x Ella vom Tejada Schloss

F: Verstrepen Seraf                                  E: Verstrepen Seraf

 

11 U  Zandi von der Schiffslache*

Aerry vom schwarzen Troll x Bea von der Schiffslache

F: Born Herbert                                     E: Lamers Hilde

 

1 ZG  Inka from Home Dianis

Gappay van het Groot Wezenland x Hindy van de Gulderij

F: Van Rompaey Patricia                                  E: Van der Zeypen Geert

 

1 G  Gwenda vom Haus Sevens

Athos vom Haus Sevens x Elke vom Haus Sevens

F: Sevens Jan                                 E: Glenn Peeters

 

2 G  Jessie van den Balkendreef

Yogi von der Schiffslache x Jill von der Schiffslache

F: Jaeken Tony & Lamers Hilde                             E: Willems Henk & Peeters Wendy

 

3 G  Kendi Van Rozentuin

Karzan Van Hamersslag x Gara Van Rozentuin

F: Sirigu Alberto                                     E: Sirigu Alberto

 

 

Afw: Napoli von Arlett*

Mischaland's Joaquin x Kronis Boogie Woogie

F: van Dorssen Margit                           E: Van Dorssen Margit & Arnolds Wilfried

 

 

 

Gebruiks reuen Stokhaar

 

1 U   Hutch vom Mistelwald*

Andrjuscha van Noort x Yana von Oxalis

F: Gemoets Marc                                  E: Eevers Yoshi

 

2 U  Eiko vom Holtkämper Tor*

Morret vom Holtkämper Tor x Illi vom Holtkämper Tor

F: Niedergassel Klaus                              E: Lingier Sam

 

3 U  Hito van Corsalabroek*

Enzo van Corsalabroek x Diva van Corsalabroek

F: Cauberghs Theo                             E: Ilie Gheorghe

 

4 U  Kümmel von der Donnerbrücke

Yack vom Kammerberg x Hummel von der Donnerbrücke

F: Rähse Constanze                                E: Van Den Berghe Ronny

 

5 U  Eyk vom Silvano*

Emil von der Tannenweide x Kelly von der Schafsweide

F: Barth Wolfgang                            E: Barth Wolfgang

 

1 ZG Juncker vom Haus Sevens*

Cliff vom Gillrather Traum x Gunda vom Haus Sevens

F: Sevens Jan                           E: Van Gils Ludo

 

2 ZG  Hinau van de Rozentuin

Immo von Leinethal x Birga van 't Enclavehof

F: Sirigu Alberto                              E: Verdickt Roger

 

Afw: Ulk v. d. Hornerhei

Amigo vom Team Arlett x Franca Haus Valerius

F: Rijks P.J.M.                                   E: Sanders T.

 

 

 

 

Gebruiks reuen Langstokhaar

 

1 ZG  Eliot vom Döllenwiesestamm

Eric von der Schnapstanne x Jane vom Haus Castra Regina

F: Hennicke Andrea                                E: Van de Winkel Erwin

 

   Terug